Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A cigányokhoz vonzódom. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányokhoz vonzódom. Ez baj? Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem, igaz nem szerelemből volt, mert nálunk dolgozott a háznál, amit bánok is hogy szerelem nélkül volt, de ez van. Azóta nem voltam más roma lánnyal, de addig pl. nem süllyednék, hogy az utcasarokról/útmellől szedjek össze egyet egy órára. Voltak azóta nem roma barátnőim, de most épp nincs senkim már pár hónapja, úgyhogy megint csak olyanokra tudok gondolni.

Viszont nem tudom, hogy inteligens, kultúrált cigánylányokkal hogy és hol tudnék ismerkedni.


2009. ápr. 3. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
100%
Na látod az nagy kár, hogy a rokonaid nagy része nem ilyen mint te, elhiheted, ha hasonlítanának rád, nem lenne semmi bajunk egymással.
2009. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
99%
na igen, ritka de van ilyen és ennek örülni kell :) pláne h ő is roma, és elítéli a többi romát, mert semmirekellőek. de ő nem az! :) szóval lehet h van, de azért lássátok be nagyon nehéz rájuk akadni :S
2009. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 A kérdező kommentje:
Most akkor úgy látom mégis érdemes roma lánnyal kezdeni. A válaszoló meg tudná mondani, hogy hol ismerkedett meg a párjával? Ha jól látom már 16 éves korotok óta együtt vagytok. Akkor suliban, ugye?
2009. ápr. 3. 19:42
 24/85 anonim ***** válasza:
76%
fffuuuuuu a sok rasszista... xD de ennyi ember nem tévedhet... majd nem fox vonzódni hozzájuk ha lehúznak vagy a te környékedet is ellepik de ha ez nem törne le mert igénytelen vagy majd tologathatod ind a 3425 pulyátokat... xD
2009. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 A kérdező kommentje:
Csak szerintem a cigánylányok kb olyan 20-25 éves korukig mind nagyon szépek egytől-egyig, legalábbis a nagytöbbség, nem? (Most nem az Evelynekre, meg Vircsikékre gondolok)
2009. ápr. 3. 19:52
 26/85 anonim ***** válasza:
70%

Tenyleg sok rasszista van..de ha nem lenne cigany fogadjunk nem lennetek ennyire ellene..

En is neha ugy erzem vonzodok hozzajuk,volt is egy cigany baratom es nagyon szeretett es tisztelt..es en is ot,nem kell oket ugy elitelni..

2009. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
94%
Iskolába jártam még amikor megismerkedtünk, de ő 30 éves. Barátaim által ismerkedtünk meg. Igaz kalandnak indult 16évesen és egy élet lett belőle. Én mindig is komolyabb felfogású voltam, mint a korombeliek. Vannak vágyaim, álmaim, amiket próbálok megvalósítani. Ezek nélkül nincs is értelme az életnek. A szüleimnek is köszönhetem, hogy ilyen lettem, mert így neveltek. Sok sikert neked is.
2009. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
70%

Baj.


Sztem nézegesd a magyar lányokat, egyrészt szebbek is és intelligensebbek is.

2009. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy tudjátok mit jelent a rasszista szó, fajvédőkéim, vagy csak úgy mondogatjátok mert mást nem tudtok?
2009. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
82%

Miért lenne baj,ha őket szereti? Nagyon nem értem! Ha rendes és a lánynak a családja is elfogadná őt akkor semmi baj nincs! Félig én is az vagyok! 2,5 éve van barátom és szeretjük egymást!(magyar) Tény cigányok között is vannak akik rosszak meg olyanok,h kerüld őket,de ha semmi baj nincs vele akkor nem feltétlenül kell azt csinálnod! Sőt vannak olyan magyarok akik rosszabbak 1 cigány embernél! Ez az ő dolga! Ha neki a cigánylányok jönnek be akkor jöjjön vele össze nyugodtan,mert nem az számít amit más mond,hanem az h ő mit gondol és mit érez!

Unokatesómék is cigányok és semmi baj nincs velük! Normális emberek...dolgoznak....főiskolára járnak azért,h megteremtsék maguknak azt amit akarnak!

Másik unokatesóm pedig cigány csávóval jött össze és már 10 éve együtt vannak és van 1 csodálatos kisfiúk is!

Ha lepontoztok akkor ez van!

2009. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!