Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A cigányokhoz vonzódom. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányokhoz vonzódom. Ez baj? Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem, igaz nem szerelemből volt, mert nálunk dolgozott a háznál, amit bánok is hogy szerelem nélkül volt, de ez van. Azóta nem voltam más roma lánnyal, de addig pl. nem süllyednék, hogy az utcasarokról/útmellől szedjek össze egyet egy órára. Voltak azóta nem roma barátnőim, de most épp nincs senkim már pár hónapja, úgyhogy megint csak olyanokra tudok gondolni.

Viszont nem tudom, hogy inteligens, kultúrált cigánylányokkal hogy és hol tudnék ismerkedni.


2009. ápr. 3. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
83%

09:12-es: Jó, nálatok nincs, nálunk meg van, no. Valaki korábban kérdezte, hogy nem feketékről beszélek-e; nem, mivel igen könnyen meg lehet különböztetni őket. Vannak feketék is, és vannak cigányok is. Még egy tanárnő is cigány, na ehhez szólj hozzá.


"MAGYAR férfinak MAGYAR nőt!"


Aha... Hajrá beltenyészet. Aztán pár nemzedéken belül éppúgy elkorcsosulnánk mi is, mint az angolok, akiknek a nőire már rá se lehet nézni.


Basszus... Ti FeneNagyMagyarok a büdös rohadt életbe nem tanultatok még biológiát? Soha nem hallottatok még a vérfrissesség, a vérfertőzés és a genetika alapfogalmairól?


Mégis mit gondoltok, miért olyan világszépek a magyar lányok, és miért adtunk annyi zsenit a világnak? Hát NEM azért, mert kezdettől fogva őriztük a honfoglaló törzsek vérvonalát (amelyek közül ráadásul jónéhány már szintén nem volt magyar), hanem mert folyamatosan keveredtünk mindenkivel, akik itt voltak, erre jártak. Avarokkal, szlávokkal, németekkel és bárkivel, aki volt.


Ha ez nem így lett volna, mi is úgy néznénk ki, mint az angolok.


De persze még nincs késő. Ha mindenképp el akarjátok korcsosítani a népet, akkor hajrá, beltenyésszetek csak, MAGYAR A MAGYARRAL.


Én a magam részéről négy nemzetiségről tudok a családfámban, a feleségem háromról, és ez így van rendjén; remélem, a gyerekeink is majd hoznak be a kötelékbe további nációkat/rasszokat - akár NORMÁLIS cigányt is (mivel, mint mondtam, van ilyen; lehet, hogy kevés a többséghez képest, de VAN).

2009. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
67%

"És ki nem szarja le hogy hogy néznek ki az angol lányok?

Én speciel szarok rá egy nagyot."


Nyugodtan megteheted, mivel az tényleg nem érdekes, lévén mi nem jutottunk erre a sorsra. DE CSAK AZÉRT NEM, mert FOLYAMATOSAN KEVEREDTÜNK MINDENKIVEL, vagyis mert...


"És szerinted mi lenne itt, ha az lenne mint amerikába?"


...TÉNYLEGESEN PONTOSAN EZ MEGY ITT MÁR NAGYON RÉGÓTA, csak nem olyan feltűnő, mivel pl. szlávnak, magyarnak, németnek, zsidónak is nagyjából azonos a bőrszíne, tehát a vegyesség egyáltalán nem olyan feltűnő. Kivételt ugye ilyen szempontból leginkább csak a cigányok képeznek.


"zsidó-cigány, cigány-kínai, nigger-kínai... ez jobb lenne szerinted?

Mert ez szerintem undorító.

Nem szabad ezt hagyni."


Tájékozatlan vagy, ember, nagyon, nagyon... Legalább ne reklámozd. Tanulj szépen, olvasgass, járj utána dolgoknak, és aztán majd beszélhetünk.


Mint mondtam, pontosan ez megy már nagyon régóta, és pontosan ennek köszönhetjük, hogy még itt vagyunk, hogy szépek a lányaink, hogy sok a zsenink, stb. Ez neked undorító?


A korlátoltság és a tudatlanság, na az tényleg undorító.


Tanulj Tinó, hogy ne csak ökör legyen belőled.

2009. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
41%
Baj, 1. értelmes roma lány nincs, may 10 éves kor alatt, utána már szaporodik 2. ne lepődj meg ha egy gránátot találnál mellete manapság. (Már bocs, nem vagyok rasszista de manapság ezek tények)
2009. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
34%
Öreg ne okoskodjál már, mert a te felfogásod szerint, akkor azért néznek ki a szarul a cigány lányok, mert a rokonok egymást rakják, és te ilyenekkel frissítenéd a véred? Undorító vagy, legközelebb gondolkozz már mikor itt okoskodsz...
2009. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
47%
Pont te vagy a buta, mert tudhatnád, ha 2 genetikailag hulladék személyt párosítunk annak nem lesz jó vége.... (EZ MOST CSAK EGY PÉLDA VOLT!)
2009. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
44%

és még a kultúrájukról ne is beszéljünk, hülye gyerek, a fene nagy okosságod, de semmi konkrétat nem mondtál, csak ennyi megy: "olvass utána mert hülye vagy", minek olvassak utána? Ja, és Anglia pont tele van fekákkal, kínaikkal stb., és mégis szarok a csajok érdekes (biztos rasszisták). Szerintem az általános kinézetnek, amúgy sincs köze ehhez, mert pl.: a kutyáknál is, általában a korcs szarabbul néz ki mint a fajtiszta. (Szellemileg már inkább lehet, esetleg testi fogyatékosság.) Végül pedig tényleg nem árt nézni azt sem, kit kivel keresztezünk...

De ha nincs igazam, akkor is, te is hülyeséget beszélsz, mert a cigóknál köz tudott, hogy létezik a rokonságon belüli "házasság", szóval akkor kereszteződj csak te velük, ha akarsz, és hozd létra a genetikai csúcs utódjaidat....

2009. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
20%
fogadjunk nagy balos hülye gyökér, neked nincs cigány barátnőd, így mellesleg?
2009. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
74%
na még annyit, hogy rég tanultam bioszt, de még olyanra is emlékszem, hogy nem biztos hogy csak a jó tulajdonságok öröklődnek ugye?
2009. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
58%
plusz hát Amerika, elég kevert mégis hülyék...
2009. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
39%
és te tanulj Tinókám, mert azt se tudod mit jelent az, hogy: elkorcsosítani, mert ha magyar --> magyarral van akkor azt pont fajtiszta, a korcs: "különböző fajtájú egyedek kereszteződéséből kialakuló.." érted? Elméleted szerint amúgy sem lehetne olyan kijelentés, hogy fajtiszta, mert a magyar elvileg már korcs szóval, tényleg tanulj Tinókám. Rasszista..., mert az vagy, ha le korcsozod a magyarokat... (antimagyar!) Ezúton felszólítom, a moderátort aki olvassa majd ezen sorokat, hogyha törli a válaszaimat, akkor törölje a 9:43, és a 10:31 az erősen gyűlölet keltő, és rasszista tartalom miatt (magyar ellenes), ("korcs magyarok")!
2009. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!