Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Randiztam egy sráccal, elképze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal, elképzelhető hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném h bi vok.

Már régóta kapom tőle a jeleket, bámult az öltözőben, megfogta a fenekem ilyesmik aztán úgyvoltam h elhívom valahova.


Na szal suliban beszélgettünk meg poénkodtunk aztán órák után ő még 1-2t smárolt a nőjével ezt én nem néztem jó szemmel, de mind1 inkább odamentem a barátnőmhöz és u.ezt csináltam:) aztán elindulunk dumálunk persze csajokról h mi a helyzet vele meg a nőjével meg velem, mondja h a nője holnap utazik el. én rákérdezek h akkor h-h velem vagy és nem vele? mondja h nemtom, igazából nem érez különösebben semmit sem iránta. Aztán az én nőmről volt szó, énis panaszkodtam neki h sokat veszekszünk meg blabla. Aztán kihozzák a kaját, elkezdünk beszélni a kondiról meg a kajákról. Én finoman végigsimítottam a kezemmel a lábát (egymás mellet ültünk) erre ő elpoénkodta, aztán őis végigsimította:D ettünk tovább majd egyre belemélyedtünk a kondi témába mondta h ő mire gyúr meg ilyenek, aztán ezis jó alkalom volt h megfogjam a bicepszét vagy a hasát simogassam vagy éppen a lábát (amit megjegyzem eléggé az ágyékáig simogattam:D) Mind1 ezekre igazából nem reagált de aztán énis mondtam h mellre gyúrok meg lábra aztán őis megfogta a mellem meg a lábam persze nem úgy teljes tenyérből csak pár újjával. szal ez így ment, átkaroltam megsimogattam a haját aztán úgycsinált mintha ez tök természetes lenne, de ő magától nem mert hozzámérni, csak én mondtma pl h "most ha megfogod a mellem akkor azért érzed h fekvenyomok" ilyenkor persze megfogta. Poénkodtunk meg simogattam a hátát is. Aztán mondja h induljunk jólvan elindulunk mondom már lekéstem a buszt és csak 1 óra mulva megy a következő szal hazakisérem kb 3/4 órára lakott onnan. Aztán dumáltunk volt h átkaroltam amikor nem ment arra senki ilyenkor is úgycsinált mintha semmi nem történt volna, aztán beszélgettünk mondta h majd este feljön msnre aztán dumáljunk meg küldjek neki 1-2 linket mertdumáltunk róluk:) aztán amikor elbúcsúztunk mondtam h mitszólna ha jövőhét elején megismételnénk mert h én jól éreztem magam, mondta h szerinte neki is megfelel de még meglátjuk. Aztán kézfogás és én még megfogtam a fenekét és illetve rácsaptam, amit elpoénkodott, aztán amikor mentem visszanézettrám meg énis rá szolid mosoly és eljöttem.

Am amikor megérkeztünk a helyre úgytűnt h kicsit ideges, elkezdett a poháralátétekkel "jáccani" de amúgy énis eztcsináltam csak most tűnik fel. De aztán feloldódtunk.


Jah még 1 dolog, Myvipen nem lépett be már vagy több mint 1 hónapja, ezt szerdán néztem, tegnap belépett és megnézte az adatlapomat. Frissen mosott haja volt, megvolt borotválkozva szal láccik h készült azért, ma estére meg semmi programja sincs.

Na szerintetek akkor van esély arra h bejövök neki?


18F

Normális komit ha kérhetnék:)


2009. ápr. 3. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

na igen ezt már olvastam csak pár órára elszállt a kérdés az éterben, így nem tudtam válaszolni:D

szóval elképzelhető h a srác is arra gondol amire te. de azért semmit nem szabad 100%osnak venni. a legegyszerűbb talán az lenne ha rákérdeznél h akkor most mi is van (hát igen... ez ugye még hetero párok esetén sem túl egyszerű :D). úgy is kezelheted a helyzetet h bevallod neki h srácok iránt is vonzódsz, nem konkrétan iránta, csak neki mondod el, mert ő a legközelebbi barátod.

még egy verzió: tanácsot kérsz tőle mivel bi vagy, és a barátnőddel már nem érzed ugyanazt, hogyan mondd el neki? a reakcióiból szerintem elég jól ki lehet majd találni.


ja és még valami: szakíts a lánnyal. a legjobb barátnőm 7 hónapot járt a volt pasijával mikor a srác bevallotta neki h meleg. a lány teljesen becsapva érezte magát, hónapokig öngyilkos akart lenni és még most is nagyon haragszik a srácra amiért 7 hónapig áltatta. szóval minél előbb szakítassz a barátnőddel annál kevesebb fájdalmat okozol neki.

2009. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
háát ezek szerint igen
2009. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

huh haver,a hideg kiraz mikor ilyeneket olvasok,bocs pajtas,de sztem a publikusan mutatkozo melegeket buntetni kene :| de hat ez csak sajat velemeny,mindenki azt csinal az eletevel amit akar :)

Sok szerencset az eletben,habar sztem nem sok lesz neked haver!;)

2009. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert? nem melegvok...van nőm és biztos vok benne h igenis jó életem lesz, te nemismersz szal nincs jogod ilyeneket írni nekem
2009. ápr. 3. 23:58
 5/5 anonim válasza:

Néha én is rosszul vagyok az ilyenektől...de mikor elolvastam, teljesen olyan volt, mintha a sims-ben játszódott volna az egész...(ja, és szerintem egyáltalán nem menő, hogyha mindig csak egy "h" betűvel helyettesíted a hogy szót, és egy idő után elég idegesítő is, de te tudod.

Szerintem előbb-utóbb úgyis kinősz majd ebből, vagy már ki is nőttél, és elkezdesz jobban vonzódni az egyik nem iránt..de ez csak az én véleményem:)

2010. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!