Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kavarhatok a volt diákommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarhatok a volt diákommal büntetlenül?

Figyelt kérdés
Bocsánat a kicsit egyszerű megfogalmazásért. Tanárként dolgozom egy gimnáziumban, és egy diákom nemrég szerelmet vallott nekem. És úgy tűnik, az évek során nekem sem lett túl közömbös a személye, habár amíg nem mondta, nem is gondoltam ilyen lehetőségre. Azt mondta, hogy ő még ki tudná várni azt a néhány hónapot, amíg végez, addig is nem akar semmit, és hát én is tudnék várni rá. A kérdésem, hogyha azután kezdenénk viszonyt, miután ő már elballagott, és ha akár világgá kürtölnénk, akkor a prűd iskolavezetés, vagy bárki más nem tehetne semmit, ugye? Szóval nem bocsáthatnának el ezért semmilyen jogon?
2009. ápr. 3. 20:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
77%

Szia! Nálam fordított a helyzet, mert én voltam a diák, lány vagyok, a pasi meg a tanár, 9 év korkülönbséggel. Ált sulis voltam, vagyis 14, ő 23. Kezdő volt. Mi akkor nyáron ballagás után jöttünk össze, és őt kirúgták, pedig már rég nem jártam oda. Most a férjem, és azóta mérnökként dolizik, és 3szor annyit keres, és én szereztem neki az állást, szóval kárpótoltam. Azóta gyerekeink vannak....

Szóval érdemesebb először kicsit puhatolózni, mondjuk ha van olyan kollégád, akiben megbízol, hogy ő mit gondolna egy esetlegesen felmerülő ilyen kapcsolatról. Ha nagyon negatív, akkor kicsit várjatok azzal, hogy "nyilvánosságra" hozzátok, majd ha pár hónap múlva a sulikezdésnél mindenki mással lesz elfoglalva.

2009. ápr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet belőle semmi gond. Az iskola nem szólhat bele a magánéletedbe. Pláne akkor, ha a diák már elmúlt 18 és elballagott.

Nem kell aggódnod emiatt. Jogilag csak akkor lenne akadálya, ha a diák még az iskolába járna. De ha elballagott, akkor senkinek semmi köze hozzá.

2009. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!