Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy fiatal párnak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal párnak nem megfelelő a szexuális élete, előfordulhat hogy az miatt menjenek szét?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy 18 éves fiú és egy 17 éves lány. Járnak, együtt vannak, a lány a sráccal vesztette el a szüzességét. Együtt vannak több hónapja/éve és egyre "rosszabb" a szexuális kapcsolatuk. A lánynak nagyon ritkán van kedve és ez miatt sokat veszekednek. A srác szinte bárhol, bármikor csinálná. Ez miatt tönkre mehet egy kapcsolat? Mi lehet a legtöbbször az oka annak hogy a lánynak szépen lassan megy el a kedve mindenféle szexuális tevékenységtől? Túl korán kezdte a szexet? Mi lehet még az oka?
2009. ápr. 4. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha más a szexuális igényetek,akkor hosszú távon ne tervezzetek...Egyik ismerősömék is 5 év után emiatt szakítottak!Fontos,hogy egy nő megélje a nőiességét és az is,hogy a férfi megélje a férfiasságát és nagyon fontos az is,hogy valaki ne megfelelésből csinálja...Mások az igényeitek és ez gond!
2009. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Értem. Csak az a vicces, hogy még mikor elkezdtük ezt az egészet akkor még akartam és volt is hangulatom...

Ha már csináljuk akkor jó, de az elkezdéssel van gond :S

2009. ápr. 5. 21:22
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem a fogamzásgátlóval van gond?

Amúgy amit írtam, arról mi a véleményed? Arról, hogy olyan helyzetek is kellenek, amikor nem kifejezetten szexeltek, hanem csak ölelkezés, simogatás... házimunka, tv nézés erősen alulöltözve... fürdés, ilyesmi.


Valamit újítani kéne a régi módszerkhez képest, ami lehet, hogy csak abból áll, hogy a fiú megragad, pozícióba állít, benyomja a szerszámját, aztán lök rajtad párat. Bocs, ha nem így van...


Vagy, ha az életetekben valami más probléma van, és amiatt hidegültél el tőle - akkor azt kéne tisztázni.

2009. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem igazán úgy szokott menni a dolog, hogy lök 3-at és kész.. Van mikor elnyúlik fél órára is az elején, de az kevésszer fordul elő.

Az ölelkezés, csók, simi az szokott menni, de akkor is van olyan amikor elkezdem megunni, nem esik jól stb.

TV nézés közben meg hogy nincs rajtam semmi az is ritka, mert hülyén érzem magam akkor :S

2009. ápr. 6. 18:26
 15/15 anonim ***** válasza:

"van olyan amikor elkezdem megunni, nem esik jól stb."

Mondom: nem a fogamzásgátló okozza???


"TV nézés közben meg hogy nincs rajtam semmi az is ritka, mert hülyén érzem magam akkor"

Ejnye! Egy vékony takaró sokat segíthet ilyenkor... ő élvezni fogja, nem is kicsit! Ennyit igazán megtehetsz érte... ha zavar, ne hagyd, hogy lehúzza: bújjon be alá, vagy keresgéljen :-)


És még egyszer: szerintem te tudod, hogy mitől is hidegültél el. Nem kötelező leírni (bár ez névtelen fórum) - de vele meg KELL beszélned! Már, ha együtt akarsz maradni vele.

2009. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!