Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet a pettingre?

Figyelt kérdés
Eddig smároltunk, összebújtunk... megszokott dolgok, de lassan ideje lenne tovább lépni, de én nem tudom hogyan kezdjek neki, nehogy elutasítson vagy bármi(16 évesek vagyunk és fél éve járunk)
2009. ápr. 5. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megkérdezni, az egyik ilyen összebújós smárolós dolog közben elkalandozhat a kezed. Figyeld a reakcióját, ha nem érzi kellemetlennek (kérdezd is meg nyugodtan), akkor haladj tovább.
2009. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld finoman a mellére csúsztatni a kezedet.
2009. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkalandozol a kezeddel vagy a nyelveddel...Nem kell túlkomplikálni. Ha nem tetszik, majd irányít (feltéve ha van annyi esze). Ha elutasít, akkor meg még nem áll készen rá. Amúgy ha már annyira felnőttek vagytok, illene beszélgetnetek is ilyen dolgokról, mint pl. a vágyak...
2009. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyetertek az elottem szolokkal:)
2009. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kend be mézzel:D
2009. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!