Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy csiklói orgazmusa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz hogy csiklói orgazmusa legyen a barátnőmnek ahhoz elég ha a csiklója körül nyalogatom, izgatom vagy szét kell húzni picit a puncit és közvetlenül azt a kis piros "gombot" kell nyalogatni?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés, de kérlek próbáljatok normálisan válaszolni.:)
2009. ápr. 6. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
picit húzd szét:) ne csak körülötte hanem a csiklóját is:)sok sikert!:)
2009. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mármint elég ha a rajtalévő bőrön keresztül nyalogatom vagy közvetlenül a kis "gombot" kell nyalni? :D
2009. ápr. 6. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze puszilgathatod, nyalogathatod körülötte is, kezdheted pl. belső combbal és fokozatosan haladni oda, de az idő nagy részében nem árt, ha eltalálod a csiklót (a "gombot" :) A jobb hozzáférés érdekében igen, érdemes egyik kézzel óvatosan szézhúzni a szeméremajkakat. Másik kezeddel simogathatod lejjebb, ujjazhatod, vagy a hüvelybemenetét simogathatod - tapasztald ki, melyik jön be neki.
2009. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem a problémát. Izgalmi állapotban a kis "gomb" úgyis kibújik a bőr alól, érdemes azt nyalni. (Nem tudom, hogy gondoltad, hogy csak a bőrt, mivel kicsi az egész, nem könnyű kivitelezni :D )
2009. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a "gombot" is igen:)
2009. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő kicsit más, van jobban és kevésbé érzékeny.

Ki kell tapasztalni az érzékeny pontokat.

A szeméremajkakban végig idegek vannak, ezért érdemes azokat is nyalogatni, szívogatni, de csak finoman. Figyeld a reakciót. Ha jól csinálod és élvezi, akkor megduzzad és megkeményedik a csikló - olyan mint a merevedés csak kicsiben - és a szeméremajkak is megduzzadnak. Ha belelendültetek, próbálhatod kicsit "erőszakosabban" is. Húzd szét és feszítsd meg egy kicsit a bőrt, aztán nyald végig a csiklótól a hüvelyig, meg a két szélét is. Legyen fantáziád, adj neki !

2009. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
az függ mellesleg a lánytól is...nekem pl olyan érzékeny maga a csiklóm, tudod, a kis gomb, hogyha közvetlenül azt dörzsöli vagy nyalogatja a párom, már fájdalmas... én pl ezért jobban szeretem, ha a körülötte lévő bőrőn keresztül csinálja, tehát közvetetten
2009. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!