Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez az volt? ( Kérdésed túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az volt? ( Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. Bla bla )

Figyelt kérdés
Még sosem volt orgazmusom, sem hüvelyi sem pedig csiklói. A zuhanyrózsával ingereltem magam és olyan pár másodpercenként lüktetett egyet a hüvelyem majd mintha felmelegedtem volna és kellemes érzés öntött el ami körülbelül 5-10 másodpercig tartott. Ez után pedig olyan volt mintha érzékenyebb lenne mert mikor újból oda vittem a zuhanyrózsát vagyis a vizet akkor meg megfeszült a combom de ez picit kellemetlenebb érzés volt. Ez orgazmus volt. Tudom ha tudnám nem kérdezném de még sosem tapasztaltam ilyet és kiváncsi vagyok, hogy szerintetek az volt-e. Bocsi hogy még egy ilyen kérdést tettem fel már olvasgatam az előzőket de egyik sem passzolt teljesen mindbe volt remegés meg hasonlók így jobbnak láttam írni egy másik kérdést.
2011. júl. 28. 14:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nembaj,hogy késő,legalább mostmár tudni fogod,hogy hol az a pont:)
2011. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jah ez biza az volt grat hozzá :)
2011. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp éli meg, nem szabad sztenderdekhez, sztereotípiákhoz ragaszkodni. Azt, úgy és addig csináld amíg jó! Türelem is kell hozzá, gyakorlat is ráadásul a módszer más és más a filmekben látottakhoz pedig köszönőviszonyban sincs !


Könnyen lehet, hogy néha így néha másképp jobb, sőt: minél gyakorlottabb leszel annál jobb lesz! :)


Pároddal ugyanígy kell "megtanulni", ha Kaszanovával akadsz össze ott sem biztos a 100%


Sőt, egyeseknél akár álmukban is összejöhet, nem kell nimfónak lenni

2011. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
a tapasztalatlanabb lanyok gyakran tevesztik az orgazmust az izgatottsag tetozesevel, lehet nem volt igazi orgazmus csak majdnem:P
2011. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

07.28. 18:40-nek


Naná hogy a pasid kipurcan ilyenkor mivel a férfi test több izomból áll így nyilván jobban elfárad. ;) ezt nem én találtam ki ez télleg így van csak kicsit lerövidítettem ;)

2011. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nem csak terhes vagy és mingyárt kijön belőled egy medvedisznóember.
2011. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
amúgy csak hülyülök,igazából orgazmusod volt
2011. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Egy medvedisznóember? :O Na most jól fog kinézni chewbacca mellett.
2011. aug. 3. 21:40
 19/19 anonim ***** válasza:
háhá :D xd
2011. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!