Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá magam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá magam az extrém helyeken való szexelésre?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy eléggé félénk vagyok és egyáltalán nem vagyok bevállalós. Barátomnak nagyon tetszene ha vmi extrém helyen vállalnánk be pl: erdőben, kocsiban, pláza, elhagyatott helyek stbstbstb... Nagyon pesszimista felfogásom van és ez miatt bennem lenne az is, hogy úristen mivan ha meglátnak, mit fognak gondolni rólam/rólunk:S lehet hogy ismeretlen helyen vagyunk, de akkor is.. Én mindig abból indulok ki, hogy én mit gondolok az ilyenekről.. ha én látnék egy szexelő párt az utcán vhol azt gondolnám hogy úristen, de idióták vagy hasonlót.. HOgyan változtathatnék ezen? Jó lenne ha a barátom kedvében tudnék járni, de nem megy :(


barátom is mindig azt mondja hogy ez tök izgi mert bármikor megláthatnak meg mittomén. én ilyenkor inkább szoronganék és nem tudnám elengedni magam. Annyira rossz érzés hogy mindig ilyenekről ábrándozik :(


2009. ápr. 6. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
szia. sztem megéri kipróbálni.én se rajongok ezekért a dolgokért,de igaza van a barátodnak.Nagyon izgalmas,amikor attól kell paráznod hogy valaki meglát:) De mi sose ugy csináljuk hogy bárki megláthat.Vagy erdőben,vagy olyan helyen ahol senki nem jár,és sötét van.Szerintem próbáld ki,és ha akkor sem megy,akkor le tudod mondani a párodnak,hogy te megpróbáltad:) sok szerencsét,és ne félj,mert nincs mitől.
2009. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%

A hiba nem benned van, így gondolkodik egy normális lány. Semmi olyat ne csinálj amit nem szeretnél! Ez szerintem is beteges. Ez egy intim dolog és csak kettőtökre vonatkozik.

F/25

2009. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem amíg nem jön magától, h vágyódsz az extrém helyek iránt, addig ne is erőltesd. Bár ha a félénkségedet akarod kezelni, akkor sztem kezdjetek egy erdőben, de ne olyan helyen, ami túl forgalmas, hanem keressetek egy eldugott helyet, és ott:) Az már magában foglalja az "extrém hely" fogalmát, mert bárki járhat arra, de azért igen kevés az esély rá:) Meglásd a "természet lágy ölén" amúgy is nagyon jó szeretkezni, és nem megy el a kedved tőle, sőt lehet, h utána te akarod, h menjetek ki, vagy kipróbálsz még merészebb helyszíneket is:))
2009. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Minek eröltetni?? Értse meg hogy te nem akarod. Vagy ha nagyon 'hisztizik' akkor olyan helyre menjetek ahol tutira nem lát meg senki,mégis a szabadban van. Én láttam már olyan helyen szexelni 1 párt,hogy gyerekek is mehettek volna arra. Undorító az ilyen!! És akkor csodálkozik mindenki hogy milyenek a mai fiatalok. :/
2009. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én rávettem magam és az egésznek a vége az lett, hogy autóstul mindenestül beástuk magunkat egy belvíztől jól feláztatott mező közepébe a semmi közepén és nekem elhiheted minden volt ott csak szeretkezés nem. Na jó de ez csak egy extrém példa. Volt amikor szerencsénk is volt és találtunk egy nyugodt helyet.


Szerintem semmit sem kell erőltetni. Ha késznek érzed magad akkor biztosan benne leszel ebben is. Először én se akartam belemenni, de aztán egyik alkalommal csak úgy megtörtént. Az a lényeg, hogy valami nyugodt hely kell, ahol el tudsz lazulni.

2009. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!