Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen nemi vágyat csökkentő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nemi vágyat csökkentő vagy kioltó készítményeket, vagy gyógyszerek léteznek?

Figyelt kérdés
Olyan megoldás kellene, ami nem károsítja az egészségem, de ugyanakkor megoldást talál a problémámra. Létezik egyáltalán ilyen?
2011. júl. 29. 13:04
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
fodormenta tea
2015. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Én a rivotrilt javaslom. Én szedtem 2 évig, bár már lejöttem róla ami nagyon kemény menet volt az elvonási tünetek miatt. Bár mai napig gondolkodom rajta, hogy megérte-e abbahagyni. Ez oldja a feszültséget, enyhíti, megszünteti a félelem érzéseidet és könnyebség érzeted van tőle. Nekem az volt vele a baj, hogy volt olyan mellékhatása ami "léhaságot" okozott. Ez a nincs kedvem semmihez, nem köt le. Bár én amúgyis major depresszióban szenvedek ami ezzel jár. DE VIGYÁZZ NAGYON KÖNNYŰ RÁSZOKNI ÉS AZ ALKOHOL FOGYASZTÁSA TILOS RIVÓRA !!

Eleinte bágyadt, fáradékony, aluszékony leszel tőle de majd a szervezeted rááll.

Olyan szer ami csökkentené a vágyat és ne lenne mellékhatása olyan nincs. Csodaszer nem létezik, mindegyiknek megvan a maga hátránya, mellékhatása.

Csak ne feketén szerezdd be !

2019. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 smartinnyo válasza:

Kedves Kérdező!

Szeretnék érdeklődni, hogy az elmúlt bő 10 év alatt (mióta itt feltetted a kérdésed) sikerült e találnod BÁRMIT ami tényleg segít csökkenteni/kioltani a nemi vágyat?

Nagyon hasznos lenne ha megosztanád a tapasztalatodat.

2022. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A fű segített sokat, hogy ne vágyjak annyira párkapcsolatra, jobban esett a maszt is.


Oldotta a gátlásaim is.


Hasznos.

Csak ne sokat. Egy héten kétszer este 0.1 g vaporizerel

2022. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!