Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Farok ide vagy oda, de mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farok ide vagy oda, de mennyi a hüvely átlagos mélysége, befogadóképessége?

Figyelt kérdés

Mindenki össze vissza beszél. A csajok meg a nagyf@szú srácok a 18+ ról dumálnak hogy onnantól farok egy farok, Közben az átlagméret 13-16 közé esik.

De akkor mennyi egy nő átlagos vagina mélysége, amíg be tudja fogadni a péniszt és nem nyomja a méhszájat? Mert nem tudom néha elképzelni hogy a puncijukhoz teszik a centit és már 20 cm eléggé mélyen van az emberben.

Meg persze hogy milyen mélység kell vagy minek az izgatásával érzi jónak egy csaj a "farkat."


Esetleg valaki online anyagot be tudna linkelni, mert még nem találtam sehol.


2011. aug. 9. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
xD kiakadok :D am. annyit tennék hozzá, hogy a négereknek nagyobb van :D XD
2011. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a négereknek nem nagyobb... csak többnek látszik a színe miatt...
2011. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anatómia könyv szerint 7-9 cm. De szexnél vhogy akkor is kitágul, mert bizony egy 15-16 centis pénisz belefér (biztos nagyobb is, de nagyobbal nem volt dolgom:D).

Igazából izgalmi állapotban az egész szeméremtest megduzzad, és a kisajkak is "hosszabbítják" a hüvelyt.

2011. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát néger farok ide vagy oda, a punci a téma most XD
2011. aug. 9. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A vagina ÁTLAGOS mélysége, ha nincs kitágulva: 8-10 cm. Az ezt követő tágulás viszont egyéni. Nekem még a 15 cm-es is hosszú, és gyakran fáj, mert irritálja a méhszájam, másnak a 20 is kevés. Viszont a vagina extrém méretű tágulásra is képes (fájdalom fejében), lásd szüléskor.
2011. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jesszus 9 centiről kár 16 cm re duzzad vagy nagyobbra?
2011. aug. 9. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem duzzad, hanem befelé tágul. Az kívülről nem látszik.
2011. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 napietus ***** válasza:
100%
ahogy 14:40-es írja. viszont érzőidegek csak az első 5-6 centin vannak, utána márcsak a méhszájon. ha nem így lenne, nem tudnánk tampont hordani, mert folyton nyomna :) benne is van a tájékoztatójában, hogy akkor van jó helyen, ha nem lehet érezni, hogy ott van.
2011. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat :) Már vaginalógus lettem :P
2011. aug. 9. 20:57




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!