Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Negyvenes éveik elején járó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes éveik elején járó férfiak (illetve társnőik)! Ti milyen gyakran szeretkeztek, és mennyit? Merevedési zavarok normálisak ebben a korban már? Mit lehet tenni, hogy nőjön a potencia, a libidó?

Figyelt kérdés
Negyvenkét éves a párom, én harminc vagyok. Ő cégvezető, nagyon sokat dolgozik (napi 10-12 órákat) gyakorta stresszes körülmények között. Korához képest jó kiállású férfi, de sajnos mostanában sportolni sem jut ideje. Régebben rendszeresen dohányzott (vagy 20 éven át) ez se tett jót az egészségének. Még csak egy éve vagyunk együtt, ő mindig érezteti velem, hogy tetszem neki, és hogy szeret, de ennek ellenére szerintem nagyon keveset (heti egy) szeretkezünk, és az is sokszor sok kívánni valót hagy maga után. Pl. szerintem az már merevedési zavar, hogy úgy kell "felszopni" valakit, a simogatásokra, közelségre nem reagál. Amikor bennem van, akkor is gyakran alig érzem - erre ő azt mondja hogy ez az én hibám, többet kéne intim tornáznom, de szerintem pedig erről az ő állapota tehet. És alig fordult ezidáig elő hogy egy óránál többet (ált fél órácskát csak) szeretkezzünk, vagy hogy egymás után többször is, amit a harminc körüli pasijaimmal rendszeresen csináltunk. tudom, hogy sok a stressz, sajnálom is érte és szeretem őt, de már kezdek nagyon frusztrált lenni, és így egy re ingerültebb vagyok vele, félek hogy így lassan de biztosan tönkremegy a kapcsolatunk. :(
2011. aug. 12. 09:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
hagyd el!
2011. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
ne haragudj,hogy nem a kérdésre válaszolok,de véletlenül nem oroszlán a horoszkópod?
2011. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Vízöntő. De ennek mi a jelentősége? Szeretem a szexet, és a páromat is. -Ha baj van, megoldást kell találni, nem dobni a másikat, mit a használt papírzsepit! Aki így ("hagyd el!") gondolkodik, megérdemli, hogy őt is dobják, mint a szemetet, és még jól meg is tapossák, ha épp bajban van.
2011. aug. 12. 09:21
 4/16 anonim ***** válasza:
ez johoz tenyleg nem vezethet :/
2011. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
esetleg szerepjatek vagy valami uj pozok esetleg kenyeztesd magad a parod elott, uj helyeken is megprobalhatnatok hatha az tetszeni fog neki es beindul tole
2011. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ezt szerintem is meg kell beszélni,és meg is lehet...felnőtt emberek vagytok,remélhetőleg kellő intelligenciával...üljetek le és beszéljétek át,biztosan van megoldás...azért gondoltam h oroszlán vagy mert ált ők a szexrientáltak :D

mondjuk párom vízöntő és neki is nagyon fontos :)

2011. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1. Nem normális, és idősebben sem az, csak belenyugszanak az emberek, mert ciki orvoshoz fordulni.

2. Ha szerinte te vagy a hibás, ez a kapcsolat már rég tönkrement, úgyhogy emiatt nem kell aggódnod. Kérdés, hogy mikor valljátok be magatoknak.

3. Ez a pasi már 30 évesen is pont ilyen sz*r volt az ágyban, bármit hazudik. Nem az életkora miatt van.


+1: Van reggelenként spontán merevedés?

Igen: akkor valószínűleg nincs szervi baja, ilyenkor mondják, hogy "lelki okai" vannak, szerintem csak szarnak érzi a kapcsolatot.

Nincs: egyértelmű a szervi probléma.

2011. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha lenne reggel akkoe azt szerintem kihasznalnak
2011. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne utánanézni, az előző kapcsolataiban rendben volt-e a potenciája!

Próbáld meg, hogy orvoshoz menjen a problémával, mert a hiba nála van. Te valószínű mindent megteszel az érdekében.

Ha nem hajlandó, előbb-utóbb félrelépés lesz a vége. Ezért ne is haragudj az első válaszára. 10 év múlva visszagondolva erre, lehet igazat adsz Neki. A legfontosabb a Te életed. Fiatal vagy ne legyél mártír.

2011. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szeretném negyvenes pasik én nők tapasztalatait hallani: Ti hányszor, és milyen intenzitással éltek nemi életet?
2011. aug. 12. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!