Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire nyomható el a biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nyomható el a biszexualitás? Hogyan?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy írást, amiben a melegségről írt vki. Nem találtam senkit, aki kipróbálta volna az ott írt módszert.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__21..


A lényeg, hogy van aki el tudja magában nyomni? Azon is gondolkoztam, hogy elég lenne az is, ha csak 1 srác lenne akivel rendszeresen lennék, de azt vettem észre, hogy mindenki mindig új partnert akar....


2011. szept. 23. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy fordítva sül el,azután majd csak fiúkkal akarsz lenni.Ha belekezdesz biztos vagy benne,hogy lenne akkora önuralmad,hogy egy olyan dologból,ami jó érzéssel tölt el,rosszat csinálj?Nekem nem lenne,inkább azon dolgozom,hogy elfogadjam magam,úgy ahogy vagyok,közben pedig élvezem az életet.:P Bi lány
2011. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

+ Az elfolytás csúnya dolgokat tud művelni az emberrel.Testileg,lelkileg.Egyszer úgyis kibuggyan,ez a módszer csak időszakosan működhet.Mi van,ha lesz feleséged,gyereked,és utána jössz rá,hogy nem bírod tovább,neked férfi kell.Tönkre tennéd a családod életét.Meg egyébként...például egy lányt megerőszakolnak,az sem lesz leszbikus.Súlyos károkat okoz benne lelkileg,de nem fog a nőkhöz vonzódni.

2011. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Figyu én minden elképzelhető dolgot megpróbáltam. Tény, hogy az ember megdöbbentően sok mindent el tud hitetni magával, akár a nemi identitását is. Hetekig, hónapokig, évekig, meg lehet csinálni. De ez csak egy hazugság, álca, annál jobb pedig nincs arra, hogy tönkretedd a pszichéd, hogy hazudj magadnak. Előbb-utóbb előtör, és minél jobban nyomtad el, annál erősebben.

Szóval tényleg azt mondanám, hogy inkább elfogadni kell, nem elnyomni. Tudod árral szemben is lehet úszni, csak sokkal nehezebb, és sehova sem visz.

2011. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
annál jobb módszer*
2011. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos van benne igazság, hogy nem jó, ha elnyomod, de az az igazság, hogy nem mindig rossz, ahogy sokan írják.

Hány éves vagy? Egyáltalán miből gondolod, hogy bi vagy? Ha csak sex kapcsolatokat, akarsz, akkor nem mindegy? Csinálod ezzel, csinálod azzal, ha neked ez tényleg jó, van hozzá gusztusod... Bár miért ne, hisz vannak perverzek is, nem??

Azt meg nem kell reklámozni, hogy te milyen vagy. Hisz aki nyomorult és nem tetszik valamid, úgyis talál benned hibát. Ha pedig kapcsolatban vagy, akkor ott van melletted azaz egy ember, akivel törődnöd kell.

Most azt kellene eldönteni, hogy tényleg vonz-e téged mindkettő nem a valóságban is? Tudnál-e együtt élni, sexelni a másikkal hossszútávon, undor, rosszérzés nélkül.

2011. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha te bevállalod, hogy bi, esetleg meleg vagy, annyival nehezebb csak a helyzeted, hogy meg kell értened, hogy esetleg, akikbe te szerelmes leszel, ők soha az életbe nem akarnak téged barátnál többnek. A szerelem egy veszélyes, undorító dolog tud lenni. Jobban mondva inkább a szerelmes ember.
2011. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Önuralmad mindig legyen. Én is elnyomom magam nap mint nap. Nem d..om meg az összes jó nőt egy sikátorban.
2011. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére jól megvagyok. És emiatt pozitívan gondolok magamra.
2011. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért ilyen nehéz? :(
2011. szept. 23. 13:41
 10/10 Ipso ***** válasza:

A módszert még nem olvastam el, de alapvetően nem lehetetlen változtatni a nemi orientáción. A tudósok szerint valószínűleg sokat számít az, hogy kamaszkorában melyik nemről fantáziál többet a gyerek. Az is fontos, hogy melyik fantáziára szokott maszturbálni.


Egyébként meg a biszexuálisoknak elég könnyű a helyzete. Elvégre ott vannak nekik a nők, teljesen normális életet élhetnek, és ha ügyesek, soha senki nem tudja meg, hogy egyébként vannak vágyaik a saját nemük iránt is. Ez nem okoz óriási törést. Persze nyilvánvalóan okozhat egyfajta hiányérzetet, vagy bizonytalanságot ("a múltkor is veszekedtünk a nejemmel, nem lett volna jobb mégis a férfiakat választanom?"), de ez sem törvényszerű.

2012. okt. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!