Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tetszenek az emo fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek az emo fiúk annak ellenére hogy tutira hetero vagyok?

Figyelt kérdés

Volt már 10 csajom. De mégis, ha ránézek egy olyan lányos emo srácra kb ugyan azt érzem mint ha egy aranyos csajra néztem volna. pl elmennék vele randira, meg egyet táncolni valamerre, meghívnám egy cukrászdába, stb.... ez mi a fenéért van?:S idáig nem volt, csak egy fél-háromnegyed éve van.


(10 csaj alatt nem azt értem hogy mind a 10 el le is feküdtem, csak 2 vel, a többi az nem jutott el oda, de jó pár hónapos kapcsolatok voltak ezek is.)


18f


2011. szept. 30. 20:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert lányosan néznek ki, és alapvetően a lányokhoz vonzódsz.. Ösztön.. Nem azt nézi az ember hogy fiú vagy lány, hanem azt hogy tetszik/nem tetszik. Ez ilyen, nem tehetsz róla. Különösebben ne is adj neki jelentőséget szerintem. Lehet lesznek itt csomóan akik le buz@znak, de hidd el ez bizonyos fokig normális.
2011. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A nemi identitásodat nem az határozza meg, hogy hány lánnyal jártál, hanem az, hogy ki(k) iránt érzel vonzalmat. Úgy tűnik, hogy minkét irányba. Egy "tutira hetero" ember -- legyen férfi, vagy nő -- rosszul lesz még a gondolatától is olyasminek, amit te itt leírtál, ha azonos neművel kell csinálnia.
2011. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
hát azt nem tudom hogy az ágyban mit csinálnék vele, de nekem nem ez az első, elég romantukis típus vagyok, és nem a szexen jár az eszem, sokkal jobban izgat az érzelmi része, egy csók, egy ölelés. nincs nagy potenciám, de ezt apámtól örököltem, neki sem nagy. (és a potencia az NEM a farkam mérete)
2011. szept. 30. 20:41
 4/26 anonim ***** válasza:
49%

Én sem vagyok egy olyan aki csak szex-re gondol

Nekem is tetszenek az emo fiúk

de velük csak azt tudom el képzelni milyen lenne velük az ágyban :D

fuhh... adnék a szájuknak

De én is teljesen hetero vok (v is azt hiszem)

15/F

2011. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Biszex vagy, az előttem szóló meg buz.i
2011. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok bu.zi, ha az lennék akkor a fiukat szeretném, de az emo fiukkal csak a szexet tudom el képzelni... xD

És a lányokat szeretem

2011. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
74 % ez azért megnyugtat akkor nincs nagy baj.
2011. szept. 30. 20:56
 8/26 A kérdező kommentje:
Voltál már emo fiuval? ha igen, mit csináltál? mármint hogy tudtad túltenni magadat azon hogy neki is farka van?
2011. szept. 30. 20:58
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
De ember! Egy normális egészséges hetero embernek meg sem fordul a fejében h szexeljen férfiakkal, mert már a gondolattól is hányingere lesz, te pedig ezen fantáziálgatsz. Az meg h a lányokat szereted mit jelent? Szereted őket mint embereket? Mint ha a barátnőjük lennél? Mondom én h búza vagy.
2011. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

15 évesen hol szexeltem vna emo-val? :D

nem szexeltem senkivel még...

de csajom az volt, szval nem vok buza, és a fiukrol nem fantáziálok csak azokról akik emo-k, mert ahogy írták nőiesek

2011. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!