Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tetszenek az emo fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek az emo fiúk annak ellenére hogy tutira hetero vagyok?

Figyelt kérdés

Volt már 10 csajom. De mégis, ha ránézek egy olyan lányos emo srácra kb ugyan azt érzem mint ha egy aranyos csajra néztem volna. pl elmennék vele randira, meg egyet táncolni valamerre, meghívnám egy cukrászdába, stb.... ez mi a fenéért van?:S idáig nem volt, csak egy fél-háromnegyed éve van.


(10 csaj alatt nem azt értem hogy mind a 10 el le is feküdtem, csak 2 vel, a többi az nem jutott el oda, de jó pár hónapos kapcsolatok voltak ezek is.)


18f


2011. szept. 30. 20:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A gond ott kezdődik, h ma már ilyen is előfordulhat, és ezen kell filózni. Figy, szerezz inkább egy emo lányt...ebben a fajban a két nem között nincs különbség, szal észre sem vennéd, csak lehet nem lenne farka. Ez így kicsit alpárira sikeredett szerintem...
2011. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Jaja az emo csajok is nagyon jól néznek ki :P

nagyon be jönnek

2011. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
A régi görögöknél, rómaiaknál nagyon elterjedt volt az ilyesmi, pdig ott sem hiszem, hogy minden ilyen ember homonak, biszexnek vallotta volna magát. Ha nincs erkölcsi, társadalmi, vallási tiltás, akkor az emberek elkezdenek mindent megdugni, ami szép és kívánatos vagy egyszerűen csak lyuk van rajta.
2011. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy meleg, még igazán biszexnek sem mondanálak, de előfordulhat h van kisebb biszex hajlamod. Van ilyen! Az meg h pont az emo-k jönnek, be az meg nem feltétlen azért van mert h hú de csajosak, hanem mert egyszerűen ők szimpatikusak. Ha van rá alkalmad próbáld ki, aztán vagy elhányod magad, vagy nem! Ha meg élvezed, akk egyrészt biszex vagy, másrészt meg csináld többször. A 22:10-esnek meg igaza van! Csak ott szégyen meg szánalom ilyet csinálni, ahol ez nem elfogadott!
2011. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
hát elhányni tuti nem hánynám el magam, de nem tudom menne e.
2011. szept. 30. 22:40
 16/26 anonim ***** válasza:

Fétis.

Vannak hetero férfiak akik példáúl azt szeretik ha egy nő műpénisszel megdugja őket. Attól még nem homo vagy biszexuálisak.

Bár mivel te is pasi vagy, és egy emo fiú is pasi...... így már van esélye annak hogy bisexuális vagy.

2011. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek. Sőt az olyan videó is ahol smároilnak. Ki kéne egyszer próbálni....
2011. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Majd ha benyúlsz egynek a gatyájába akkor majd meggondolod magad! :)
2011. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
próbáld ki egy emoval és ráfogsz jönni, hogy búza vagy e vagy csak szereted a faxt
2011. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-30 22:10

Ez nagyon ott volt!!! :)

2011. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!