Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mit gondoltok, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harisnyabolond kérdése:

Hölgyek! Mit gondoltok, a 40-es,50-es hölgyek vonzódnak a 30-as pasikhoz? Lazább kapcsolatra elsősorban.34F

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen, egy nőnek alapból jól esik ha egy fital, szexi pasi vonzónak tart egy 40-50-es nőt.Szóval szerintem ebben nincs semmi, bár én még fiatal vagyok, de biztos énis álmodozni fogok fiatal férfiakról:-)
2011. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Johogy, jobban mint gondolnad.

Pont a legjobb korban vagy, mert meg fiatal vagy, de mar eleg erett.

De egyebkent is lenne eselyed, en 23 evesen nem egy 30-40est megkurtam, leginkabb tarskereon dumaltam meg oket.

Szal hajra!

2011. okt. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah es lemaradt, h foleg abba mennek majd bele ok is, h csak szex, foleg akkor, ha llyannal kezdesz ki, akinek van ferje:)
2011. okt. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha "csak" 40 körül lennék, nálad fiatalabb szexpartnert keresnék.45-50 év körül már biztos örülnék egy 34 évesnek is.Mondjuk soká leszek még ilyen korú,csak elképzeltem a dolgot:)
2011. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!