Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik ennyire rá vannak szállva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ennyire rá vannak szállva a melegekre, azok látens melegek?

Figyelt kérdés
Engem teljesen hidegen hagy amit csinálnak, miért érdekel ez sok embert?
2011. okt. 7. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem lenne velük tele a tévé/rádió/újság/utca, szerintem másokat sem érdekelnének.
2011. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak meleg barátaim, nem tartom visszataszítónak, hogy valaki meleg. De azt nagyon bosszantónak tartom, hogy melegfölvonulást rendeznek, mert ők büszkék magukra. Azzal csak tudatosan bolygatják azokat, akik elítélik őket. Én sem mutodatom magam, hogy "figyelj ide, hetero vagyok". Szerbiai magyar létemre azzal sem dicsekszem, hogy kisebbség vagyok, mert akkor beverik a pofámat. Ha valakinek baja van velem, akkor ne húzzam már fel. Nem?
2011. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A melegek szerint minden hetero látens meleg.
2011. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg srác vagyok, de leszarom ki mit mond én élni akarom rendesen az életem senkinek nincs köze ahhoz kivel mit csinálok, ahogy nekem sincs köze ki kivel mit csinál.


Ha beszólnak beszólnak, ha nem nem. Én nem hinném valaki látens meleg mert beszól egyszerűen csak szóváteszi ami neki nem tetszik.

2011. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mus musculus ***** válasza:

19:03, ott a pont!:D

Nekem nem lenne bajom velük, ha nem ők folynának a csapból is. Egyébként egyvalami nem tiszta; ha egyenlő bánásmódban kívánnak részesülni, miért vonulnak fel (ezzel kvázi arra utalva, hogy ők igenis különböznek egy "normális" embertől)? Persze kinek nem inge...

2011. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan röhögök már a elvonuláson, én az előző meleg srác vagyok nem értek vele egyet, de őszintén a " látens" melegeknek egyetlen egy érvük van csak a felvonulás ebbe körömmel is kapaszkodnak.


Ha úgy nézzük van 1 nap amikor minden meleg melegnek érezheti magát és megmutathatja hogy ő igen is meleg, mert a való életben teljesen el kell rejtenie és félnie ki fogja ezért utálni, persze sajnos vannak túlzások mint bármelyik más heteró rendezvényen is. De persze azt könnyebb mondani hogy 5-6 esetleg 10 meleg srác hogy volt már felöltözve meg milyen undorító közben ott is vagy 5-6 ezer ember teljesen normális öltözetben nem csak melegek végigvonulnak az utcákon. Komolyan 1 nap, ez túl sok az évben?


Figyu ha nem küzdenénk az "egyenjogúságért" ( bár én nem kedvelem ezt a szót) mások nem fognak küzdeni. Az elmúlt 40 év kommunizmusa teljesen elnyomta ezt a témát és néda senki nem lett toleránsabb..... Akkor meg igen is fel kell hívni a figyelmet ( bár lehet nem feltétlen a felvonulással) hogy melegek is vannak akik kiszolgálnak a pultban, akik a bútorodat csinálják, esetleg mint én a gyógyszereidet keverik és készítik.

2011. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mus musculus ***** válasza:

Nem érted, igaz?

1. Nekem nem a felvonulás a legfőbb érvem, direkt kihangsúlyoztam, hogy a melegek reklámozását ellenzem csupán. A monológom felvonulásos része már egy új bekezdés, nem arra akartam fektetni a hangsúlyt.

2. Olyat sem írtam, hogy minden homoszexuális felvonul. Direkt odabiggyesztettem a végére, hogy 'Kinek nem inge...', ergo nem kellett volna magadra venned.

3. Ha úgymond "egyenrangúak" akartok lenni a heterokkal, nem az a megoldás, hogy felhívjátok a figyelmet a másságotokra. El akartok térni a többségtől ("különcködtök"), utána meg csodálkoztok, ha a környezetetek ennek megfelelően kezel titeket. Akkor döntsétek el, mi a fontosabb; az azonos bánásmód/megítélés elnyerése vagy hogy mindenáron kifejezhessétek a büszkeségeteket?

4. Tudom én azt jól, hogy a melegek is ugyanolyan emberek, mint a többiek, s szerintem ez a többi heteróról is elmondható. Ismétlem sokadjára: a probléma gyökere, hogy úton-útfélen akarva-akaratlanul is belebotlunk a témába, mert a média konkrétan a pofánkba tolja azt.

2011. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó, mert leírtad ne reklámozzák magukat de a felvonuláson kívül más mi gond van? Azt hogy néhány meleg a tv-ben elmondja hogy neki barátja van? Mert személy szerint én nem is nagyon látok máshol " meleg reklámozó propagandát", hogy van ilyen ha neked az a bajod a felvonuláson kívül?


A másik nézd meg a egyenjogúsági mozgalmakat, akár a régi polgári mozgalmat, vagy a néger, később női egyenjogúsági mozgalmakat. Ha mindegyik csöndben lett volna és nem kevert volna idejében felfordulást akkor nem itt lenne a világ ahol van.


Én azt mondom ha azok a melegek, akik cipészek, orvosok, mérnökök, biológusok, "sztárok", bankárok... sok más foglalkozású meleg ismerősöm van, akik teljesen normális életet élnek, és kedvese segítőkészek, stb stb de ezt te mikor veszed észre? Mert én nem úgy megyek oda hogy szia xy-lon vagyok meleg, hanem szinte csak a legjobb haverjaimnak mondom el.


Akkor őszintén ez nagyon nehéz rész, hogy hogy mutassuk meg mi nem heterók hanem melegek vagyunk de az mást ne zavarjon. És itt a kérdés az zavarja, hogy meleg vagyok vagy az ahogy tudatom vele?


És ha ennyire zavar a reklámozás, hogy mutassuk meg mi melegek, hogy nem olyanok vagyunk mint bármely heteró?

2011. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vajon nyugaton ez miért nem téma? Miért van, hogy ott mindenki efogadja? Sőt még neg$yedük is van.

Amúgy lehet benne vmi. Volt egy osztálytárs aki mindenkit melegezett és hát kiderült h ő az:D

2011. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!