Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lettetek melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lettetek melegek, leszbik, vagy bi-k?

Figyelt kérdés

Hogy ismertétek fel, hogy nektek nem (csak) a másik nem jön be? Hány évesek voltatok akkor?

Ha tehetnétek/megtudnátok szeretnétek megváltozni?


2011. okt. 12. 11:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Azzal születik az ember, érzi hogy nem frankó vmi nem olyan mint más férfi nő tehát elüt az átlagtól, nem tehet semmit az ember főleg ha a sajátjához vonzódik, nem tudom mi miért van így de ez nem elhatározás kérdése.

(nem pont a kérdésed válasza de mindegy).

2011. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
én például nem lettem egyiksem...!
2011. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Én ismerek melegeket így csak az ő tapasztalataikat írhatom le. Legtöbbjük 18 éves kora körül jött rá, vagyis pontosabban akkor kezdte felvállalni a barátai előtt. Ezt megelőzően volt kapcsolatuk a másik nemmel, és legtöbbjük tudott szexelni is, de például odabújni, v nagyobb érzelmekre nem voltak képesek a másik iránt.

Egyikük se akarna megváltozni miért is kéne? Vagy vonzódsz a másik nemhez, vagy nem, erről nem lehet leszokni mint a cigiről.


22N

2011. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én nem lettem.CSAK A SZÉP NŐK FOREVER
2011. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
én nem lettem egyik sem, nem vagyok divatmajom... inkább egyszerű szürke egér hetro vagyok, de mégis normális ember.
2011. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
előző,erre gondoltam én is.
2011. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Veszélyt jelent? nem nem ők jelentenek veszélyt hanem az "agresszív kismalacok" akik felfüggesztettben vannak meg börtönben stb. de ők senkinek sem ártanak.

Úgyan úgy nemzőképes mindegyikük mint bárki más és több mint vsznű ha gyerekük lenne az se lenne másabb mint az átlag vagy ami, ők is érző emberek nem vadállatok, azokból van elég sajna.

Az meg hogy vki pl. egy leszbi pár felnevel egy gyereket és annak akkor mert ők nevelték fel neki is min. biszexnek kell lennie?/lenniük? ugyan már!! ha ez nincs a gyerekbe nem lehet beleverni/belenevelni!

2011. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
18%

ne nevettess már utolsó! :D

A gyerek azt csinálja amit lát! A gyermek utánzással tanul.

Ha egy gyermek ilyen ferdehajlamú családban nő fel, ahol két nő vagy két férfi csókolgatja, ölelegeti egymást, mégis mivé fog válni mondd csak? Biztos nem heteróvá, mivel nem az lesz a közvetlen környezetében, nem azt tartja majd normálisnak. ÉSZLÉNY!

2011. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

ma 14:23

Ez azt jelenti,hogy van még rosszabb is ezt(ami a téma)pedig nem kell észrevenni?áldozat tagadásnak hívják amit művelsz.De egyébként is félrebeszélsz.

2011. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Észlény? te vagy az észlény! azt hiszed csak is azok az ingerek érik? meg full minden nap azt fogja látni? miből gondolod hogy az a célja a nevelőszülőknek hogy belőle is homit vagy biszexet csináljanak? ne menjél messzire! képzeld el hogy téged egy homi pár nevelt volna fel! akkor most te mi lennél?? na? homokos? jó ízűen töcskölnél és nem éreznéd azt hogy ez neked valahogy nem stim? nem passzol? ne nevettess banyek.
2011. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!