Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! A pasitok szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! A pasitok szokott ilyet csinálni nektek?

Figyelt kérdés
Széthúzza apuncitokat és a nyelve hegyével izgatja a húgycső nyilásotok? Milyen érzés lehet? Van olyan jó, mintha simán csak a puncit nyalná?
2011. okt. 20. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
nem..
2011. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem!!!
2011. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kipróbálnátok? Egyszer láttam egy filmben, hogy egy vékony pálcikát feldugtak oda és azzal izgatták a nőt. Ennyire jó lehet?
2011. okt. 20. 12:09
 6/10 anonim ***** válasza:
nem, ki sem szeretném próbálni. de te megteheted. dugj fel egy hurkapálcát a húgycsövedbe, vagy menj el húgyhólyagtükrözésre. Majd meglátod milyen jó érzés.
2011. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én voltam hólyagtükrözésen. sz.r. ebből arra következtetek, h ez se lehet akkora élvezet.

mindenesetre, sztem az embernek csak p.sálási ingere lenne.

dehát te tudod...

2011. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Elsőre nem hangzik rosszul, de a pálcikától komoly sérüléseid és szövődményes betegségeid lehetnek. Ha kíváncsi vagy rá, milyen, és bízol benne, hogy első szóra abbahagyja, ha kéred, próbáld ki vele! De a pálcika... az már nagyon beteg. Nem készül urológusnak véletlenül??? :O
2011. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én párom mindenhol szokta izgatni a puncim,így a húgycső nyílásomat is. Én imádom,de azt nem engedném,hogy feldugjon valamit:S Szerintem hozzá nem értő ember ilyet ne is csináljon...
2011. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ewww
2017. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!