Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom nem szereti az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szereti az orális szexet, mármint a szop@st, én nagyon szeretném neki csinálni, de nem ararja, szerinte felesleges, mert nem érez semmit. Hogy lehet ez? Hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés
Volt már előttem több barátnője, azt mondta, h egyiknél sem érzett semmit, pedig már mélytorkoztak is neki, mit csináljak, van vkinek ebben tapasztalata?
2011. okt. 22. 14:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs! :D
2011. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Beviz Elek ***** válasza:
86%
Nincs semmi baj. Küldöm a barátodnak a barátnőmet, te meg jössz hozzám.
2011. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
sajnos nem kamu :( én nem találkoztam még ilyen pasival, először nem is hittem el neki, 3 hónapja vagyunk együtt, eddig 2x engedte...
2011. okt. 22. 14:32
 4/23 Beviz Elek ***** válasza:
Szal csere akkor nem játszik? Kölcsönösen heti minimum 3x?
2011. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Próbáljátok a 69-et és akkor ő is el tudja magát foglalni.
2011. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, úgyhogy nem, de azért köszi az ajánlatot :)
2011. okt. 22. 14:41
 7/23 A kérdező kommentje:
Mármint a cserére írtam a nemet...a 69 jó ötlet, azt még nem csináltuk, köszi!
2011. okt. 22. 14:42
 8/23 Beviz Elek ***** válasza:
Ahogy gondolod. Pedig én is mondtam a barátnőmnek, hogy szokjon a gondolathoz mert nyalni fogok. Erre ő aszonta h nem mert gusztustalan. Után mondtam, hogy jó, akkor lesz másik barátnőm. Asszem bele fog menni jövőhéten...biztos hogy nem fogok nyalás nélkül élni
2011. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

sehogy.. ha nem szereti nem szereti kész.... olyat csinálj amit szeret.nem vagyunk egyformák.

ez most ugyanaz hogy te mondjuk utálod az análisat a pasid meg szeretné csinálni.... te hagynád hogy olyat tegyen amit nem szeretsz???

2011. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

14:45

hát én egyböl dobtalak volna az tuti...engem ne zsaroljon senki. én is utálom ha nyalnak és nem fogok csak azért belemenni mert valaki zsarol.

bakker.... miért nem zsarolod azzal hogy neked iszonyu izgato ha kaktuszt dughatsz belé és ha nem teheted otthagyod?....

2011. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!