Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden férfi élvezi a prosztat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi élvezi a prosztata masszázst? Szeretném a páromnak csinálni, de nem tudom mit szólna hozzá. Benne volt eddig mindenbe, de tetszene-e neki, hogy a fenekébe nyúlok?

Figyelt kérdés
Mire kell ilyenkor figyelni? Persze,tudom a köröm legyen pici...:) Esetleg síkosítót használjak? Tapasztalatokat írjatok légyszíves. Fiúk és lányok válaszát egyaránt várom. Hogy tetszett a pasitoknak mikor csináltátok?
2011. okt. 25. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem tartom magam prűdnek elég sok mindenre vevő vagyok, de prosztata masszázst meghagyom olyanoknak akik vevők is rá, mert az nem én vagyok :) 21/F
2011. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De próbáltad már és nem élvezted? Vagy egyszerűen nem is vagy rá kíváncsi?:)
2011. okt. 25. 18:55
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

kérdezdmeg az a legtisztább,ha elég beválalós akkor meg engedi.

Nekem bejőtt havonta 1-2alkalommal csináljuk.26/f

2011. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek jön be. Én is csináltam már, de ő kérte. Plusz a férjemet rávettem, hogy próbáljuk ki, de neki pl nem jött be.

Igen, legyen pici a körmöd, krémet, síkosítót mindenképp használj. Egyébként elég könnyű megtalálni. Ha hanyatt fekszik szét-tett lábakkal, akkor felfelé legyen a tenyered, és úgy dugd fel az ujjadat. Ha térdel akkor lefelé. Szép lassan vezesd be, mert ösztönösen ellen fog állni (mint mi is, ha másvalamit próbálnak bedugni oda :o) ) Kb diónyi mirigy, és olyan erősen kell nyomni, illetve dörzsölni, amit a párod mond. Mert ez is változó, ki hogy szereti. És ezt csak ő érzi. Én egyébként hanyatt jobban szeretem, mert irtó jó látni, hogy milyen kemény úgy is, hogy hozzá sem érsz. Na meg úgy lehet közben orálisan is kényeztetni. Az a nem semmi. Nagyon szereti, aki benne van a prosztata-masszázsba.

Sok sikert hozzá, nagyon jó tud lenni :o)

2011. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző kb mindent elmondott.

Annyit még, hogy ha nagyon ellenáll, mond neki, hogy köhögjön egyet-kettőt :D

2011. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A csajom óvszert húz az ujjára, aztán mehet a móka :)
2011. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Inkább kellemetlen.
2011. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellemetlen. De nyelvel kifejezetten szeretem, ha kényeztetnek ott is a nők. ;) Persze viszonozom. :P 33/F
2011. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Elkezdem izgatni a fenekét és megkérdezem benne lenne-e.:) Szerintem én is óvszert húzok fel az ujjamra.
2011. okt. 26. 08:59
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Több barátnőmmel is kipróbáltam már, de nem jött be nekem se...
2011. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!