Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti hüvelyen keresztül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hüvelyen keresztül általában, eltudtok élvezni? Vagy inkább a csiklón?

Figyelt kérdés
mert azt mondják,hogy hüvelyen keresztül nem nagyon tudtok,de szerintem ez baromság....ti,hogy vagytok ezzel?
2011. okt. 27. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
El tudunk hüvelyen keresztül is élvezni. Miért kérdezed,
2011. okt. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
sp voltam, sziasztok
2011. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem partner/hangulat függő.
2011. okt. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

23:58


Hogy miért?...csak azért,mert van egy nő akit néha reszelek,még hüvelyen keresztül nem ment el,és rohadtul idegesítő!!!Aztán lehet,hogy a méret miatt?Meg sem merem kérdezni!!!Én pedig elkövetek mindent,hogy jó legyen!!!!

2011. okt. 28. 00:08
 5/12 napietus ***** válasza:

én általában igen. de én is hallottam, hogy van, aki nem tud úgy. ne hibáztasd magad ezért. esetleg próbáljatok ki másik pózt, van, aki csak egy bizonyos pózban tud.


29/n

2011. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

napietus


Hidd el,én már mindent megpróbáltam!!!!!!!Csak az önbizalmamat csökkenti ez a helyzet!!!!

2011. okt. 28. 00:25
 7/12 napietus ***** válasza:
akkor sajnos ő is azok közé tartozik, aki nem képes a hüvelyi orgazmusra. van ilyen, ez nem a te hibád, nehogy magadat okold! én pl. a csiklóira vagyok képtelen, naés :D?
2011. okt. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt, hogy elelveztem huvelyen kerestul pasival, egyszer meg magamnak segitettem.

Annyit azert megkerdeznek, ha csikloi orgazmusa van, akkor miert hergeled magad ilyennekkel? Meg altalaban ez amugy se a ferfi hibaja, gyakran az agyban dol el a dolog.

Bar, lehet, hogy nem "reszelni" kellene, hanem kicsit csiszolni a technikadon, es megkerdezni, kitapasztalni, hogy mi a jo neki is.

2011. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
inkább hüvelybemenet izgatása, minthogy dugjanak. ez van. csikló fix.
2011. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem volt hüvelyi orgazmusom, pedig már jóideje élek nemi életet, és a páromat is szeretem, a méretével sincsen gond, és ügyes is. De egyszerűen nem megy. A csiklói viszont minden gond nélkül.
2011. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!