Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kevés a szexuális életünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés a szexuális életünk a párommal mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt, de már 5 éve ismerem, egy baráti körbe jártunk, együtt mentünk szórakozni, stb. Amíg nem voltunk együtt sokkal több szexuális energiája volt (legalább is kívülről úgy tünt), minden csajszira rá akart mászni akit meglátott, dicsekedett az élményeivel. Mióta együtt vagyunk kezdetben volt rendszeresen nmi életünk, de egy ideje kb fél éve örülök ha havonta kétszer együtt vagyunk. Hetente min háromszor találkozunk, úgy hogy ő jön hozzám. Mit tehetnék annak érdekében hogy többször legyünk együtt? Mert előttem kb egy évig nem volt barátnője, és azt megértem, hogy akkor jobban ki volt éhezve, de a havi két alkalom akkor is kevés. Sokan mondják, hogy újítsak be egy fiatal tüzeset, mert hogy ő 30 éves, én 22. De szeretem és amúgy nincs vele semmi gond, figyelmes, kedves, humoros.

Köszönöm a válaszokat.


2008. ápr. 1. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél vele szeretkezni, megkívánod, ne habozz, támadd le! Én azt vettem észre, hogy ha többször szeretkezünk barátommal, annál jobban kívánja ő is! Van hogy mi is elég ritkán szeretkezünk. De ha kicsit kedveskedek neki, vagy én kezdeményezek, akkor már más.
2008. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktál kezdeményezni? Vagy csak váárjátok egymást?!
2008. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szoktam, sőt szinte én csinálok mindent, megadja magát és csak úgy hajlandó szeretkezni, ha én vagyok felül.
2008. ápr. 1. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy fáradt.

Szerintem is támadd le, és találj ki új dolgokat, játékokat, ami lehet jobban felkelti még fáradtan is a figyelmét.

2008. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindíg fáradt? Fél éven keresztül? Ő soha sem próbálkozik, sőt néha ill sokszor vissza is utasít. :(
2008. ápr. 2. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ís úgy vagyok a dologgal, hogy 12-14 óra munka után nem igazán van kedvem a dologhoz. Pontosabban egyrészt nem jut eszmbe, másrészt, meg ha mégis, akkor jó lenne ugyan, csak ne kelljen megmozdulni.

A kedvesem is 12 órákat dolgozik, de ő 2/2 napos beosztással. Úgyhogy mi azt találtuk ki, hogyha ő nem megy dolgozni, akkor reggelente esünk egymásnak. (én bemehetek 1 órával késöbb)

2008. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő 8 órát dolgozik sőt néha még annyit sem, mert nagyon laza a munkahelye. 4 műszakba jár, 3 nap meló egy nap pihi. Bocsi, hogy ilyen sokszor szólok hozzá, de nagyon aggaszt.
2008. ápr. 2. 12:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Vasárnap óta nem volt dolgozni. Most ment el tőlem és mivel megint két hete nem voltunk együtt letámadtam és FINOMAN csógolgattam ott ahol szereti és semmi. Ne csiklandoz, ennyivel lerázott, mondtam neki, hogy én kívánom és erre csak annyit mondott: jajj már. És semmi. Nem értem. De kezdek félni.
2008. ápr. 2. 15:27
 9/9 anonim válasza:
szia!sajnos nálunk ugyan ez a gond,és lehet nem hiszed el,de ez a párodnak is elég kellemetlen lehet,hisz nem tehet rola,hogy nem akarja!nálunk én vagyok a visszautasito fél,és nagyon kellemetlen,mikor magyarázkodnom kell!én is szeretném ,hogy tökéletes legyen,de sajna nem megy!nem tudnám meg magyarázni,hogy miért,mert nagyon szeretem,és nincs más,még se!én voltam vele orvosnál,és nem tudott mit mondani,el küldött sexuál pszchiologushoz!még nem voltam,hétfön megyek,ezért nem sokat tudok sajna segiteni,csak annyit,hogy ülj le elé,mond meg neki,hogy nem fogod nyaggatni,csak mondja el mi a baja,hátha ketten könnyebb lenne meg oldani!
2008. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!