Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hüvelyi közösülés után nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi közösülés után nincs gusztusom orálisan kielégíteni a páromat. Ez normális? (Nő vagyok)

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, en rendben vagyok ezzel. Csak arra gondolj, hogy o is kielegit teged oralisan, tehat a te testnedved a szajaba kerul. Ha huvelyi kozosules utan kielegited, az is a te testnedved. Ha neki nem gaz, neked mitol lenne az.

Ha viszont semmi esetre sem megy, akkor est neki meg kellene ertenie szertintem, mivel nem vagyunk egyformak.

2008. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Talán saját magadtól undorodsz? akkor elégítsd ki előtte! Azt garantálom hogy pár pasinak a farka tisztább mint a saját ujjaid, amit bezzeg lenyalnál minden probléma nélkül...
2008. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

iagzából az a kérdés, hogy a saját, vagy az ő "váladéka" az ami undorít?

Mondjuk egyik változat sem matyóhímzés.


Az, ha az ondótól undorodsz, szerintem az sem normális, bár koránt sem egyedi. Ha a saját nedveidtől, az már szerintem jóval érdekesebb kérdés.

2008. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mossátok meg szappanos vizzel közösülés után,akkor biztos tiszta lesz. Esetleg húzhatsz rá gumit...
2008. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gusztusod hát ne tedd! Én is megkértem a páromat erre és láttam, hogy undorodik tőle de egyszer megtette. De máskor azt kérte mossam meg és utána szívesen befejezi szájal vagy ahogy kérem. Ha szeret akkor megérti.
2008. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, levontam a konzekvenciát :o)
2008. ápr. 3. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fürödjetek meg közben!

Együtt, persze. Lehet, hogy ki se fogtok jutni a fürdőszobából :-)


Elvileg nem kellene undorodni a saját nedveidtől... de ez megszokás kérdése. Ha beleköpsz egy pohárba, azt sem iszod ki szívesen - pedig ott aztán semmi gond nem lehetne.

2008. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!