Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csiklomat izgattam és orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiklomat izgattam és orgazmus is volt, utána bedugtam az egyik ujjam és nagyon kellemes volt, mert elég nedves voltam, amikor 2 ujjal próbálkoztam nagyon fájt. Miért van ez? Hogyan tehetném kellemesebbé?

Figyelt kérdés
és ha már 2ujjal fáj akkor a pénisz hogy fog beférni??
2008. ápr. 2. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Játssz magaddal, próbálkozz. Én pl. magamnak vettem el a szüzességem. (gondoljon bárki amit akar) Először kisebb dolgokkal próbálkoztam, nem emlékszem már, aztán egyre tágabb lettem.

Egyrészt nem kell félned, be fog oda férni, csak lehet szűkebb most.

2008. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Ha a pasi figyelmes, és irányítod, akkor simán fog menni. Ha bedugod az ujjad, illetve ha sok petting van mielőtt elveszted, akkor tágul a szűzhártya, szóal még könnyebben. Ne görcsölj rajta, és úgy csináld ahogy jó.
2008. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszadónak üzenem, hogy ez az egész tágítgatás egy baromság és szűz lányok : NE CSINÁLJÁTOK!!! tiszta gáááz...
2008. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!