Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Általában mi a jellemző a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mi a jellemző a 40éven tuli pasikra szexualitás terén? Mi hozza őket lázba a legjobban?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
A fiatal lányok :-)
2008. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Épp azt hallom, h 40 év felett nő meg a nők szexuális étvágya, amikor a pasiké már lankad.

Hát ne tudom igy van-e

De az tuti, h az ilyen férfiklimax miatt meg lehetnek őrülve és fiatal lányok sokszor kellenek nekik. :D

Persze, gondolom ez nem jó megoldás neked.

Menj szex shopba, csomó mindennel fel lehet dobni a szexet. Hogy legjobban mit szeretnek, azt nem tudom.

2008. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz hozza izgalomba őket, mint a harmincasokat... nem "perverzednek" el a kor előrehaladtával...
2008. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak jó hir hogy a fiatalabbak vonzák őket mert én 28 vagyok!Köszi a válaszokat:)!
2008. ápr. 4. 08:02




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!