Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a gondja a partneremnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gondja a partneremnek?

Figyelt kérdés
Két hónapja szexelünk. Első két alkalommal nem igazán tartott sokáig az aktus, mert kb. 10 lökés után eldurrant, mivel már vagy egy éve nem volt partnere. Sokat szoktunk orálozni is, azt mondta nagyon élvezi, sikerült rájönnöm már, hogy hogyan jó neki. De volt mikor elég sokáig kellett dolgoznom, hogy elmenjen, vagy ez elmaradt. Szerencsére ezzel már nincs gondunk, max, hogy sok idő kell, mire én már eléggé elfáradok. Újabban az a gondom, hogy az aktus is sokáig tart, de nem megy el... Merevedési gond akkor következik be, mikor már elfárad, azt mondja, pihenjünk. Mindent próbálok megtenni neki, kérdezem, hogyan jó, mindenféle pózt kipróbálok vele, de azt válaszolja hogy: most edzésben vagyok, azért nem megy könnyen - vagy - fáradt vagyok már. Pedig olyan napokon esik ez meg, mikor nem is megyünk sehova, és még kora este van. Most hétvégén se sikerült elmennie, nekem előbb sikerült nő létemre. Nagyon elkeseredek ilyenkor, hátha velem van a baj. De hiszen eleinte mondom, másodpercek kérdése volt, és azt mondta nekem, sose fogja megbánni, hogy összejöttünk, annyira élvezte... Nem tudom, ezek lehetnek-e tünetek arra, hogy neki van valamilyen problémája? 19 éves srácról van szó.
2012. febr. 6. 14:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a merevedéssel nincs baj, mert hamar feláll neki, egy vadabb smárolásra is.
2012. febr. 6. 14:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Szerintem kérdezd meg őt és beszélgessetek sokat az segíthet. Sok sikert.
2012. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a probléma a fiúknál, amit úgy neveznék, hogy "visszatartási kudarc".

Kis kamaszok szoktak ilyen "versenyeket" rendezni maguknak, aminek az a lényege, hogy már ennyi, meg ennyi perce húzogatom magamnak és még nem mentem el. Ezt azért kell gyakorolni, hogy kialakuljon egyfajta akaratlagos szabályozás a magömlés vonatkozásában. A baj az, hogy sokszor túl jól sikerül a visszatartás, és a pozitív élmény helyett kudarc lesz a vége. Ezért mindig inkább azt szoktam javasolni a kérdezőknek, hogy ne tartsák vissza magukat. A felnőtt ember engedje el és adja át magát az élvezetnek. Az örömszerzés sokkal inkább a ráfordított idővel fokozható, mint az örömök visszafojtásával. A férfi inkább két egymást követő magömlés örömét tervezze be magának ahelyett, hogy egy korai magömléstől való félelmében meghiúsuljon az egész.

Érdemes ezen elgondolkozni mindkettőtöknek.

2012. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, igencsak hasznos, ezen elgondolkozok!
2012. febr. 6. 17:09




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!