Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A sok önkielégítéstől prosztat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok önkielégítéstől prosztatarákot kaphatok akkor már nem is szabad önkielégíteni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 15:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ez tipikusan az a tanulmány, amit valami marha azért írt, hogy meg legyen a PhD-je. Itt-ott biztos van benne egy kis adathamisítás, meg machinálás a csoportokkal, feltételezem komoly tudományos folyóiratban sem lett publikálva, de mivel a szexről szól a sajtó felkapta. Bizonyítsa be az a barom, hogy pontosan milyen folyamatok játszanak szerepet a prosztatarák kimutatásában és hogy mi az ÖSSZEFÜGGÉS a rák és a maszturbálás között, és akkor talán elhiszem. Ez a cikk így bullshit. Az ilyen tanulmányokat nem kell komolyan venni.

Megjegyzem, ha a maszturbálás prosztatarákot okozna, akkor minden férfi a földön prosztatarákban patkolna el.

2012. febr. 6. 16:57
 12/19 anonim ***** válasza:

"The study is retrospective, and asks men to complete a questionnaire about their sexual history.

"However, in relying on men to recall information from 20 or 30 years previously, it is likely that there will be some inaccuracy in the data collected as men either consciously or unconsciously forget some detail which could compromise their findings.

"The sample used in the study is also relatively small, making it difficult to draw any universal conclusions."

Az íromány ugyanarról a kutatásról szól.

2012. febr. 6. 17:02
 13/19 szamo77db ***** válasza:

Szerintem ez egy nagy hülyeség! Életemben nem hallottam

róla! Az én időmben a "gerincsorvadás" volt a divat, ami

miatt a srácok paráztak. Nyugodtan maszturbálj, nem lesz

tőle semmi bajod! Talán egy kicsit visszavehetsz, hogy az

egymáshoz dörzsölődő bőrfelületek pihenjenek egy kicsit!

De rákos nem leszel, az biztos!

2012. febr. 6. 17:15
 14/19 kovpet ***** válasza:
Brit tudósok...
2012. febr. 6. 17:33
 15/19 anonim ***** válasza:

KORRELÁCIÓ NEM IGAZOL OKSÁGI VISZONYT, aki úgy publikál bármilyen kutatást, hogy ezt az alapszabályt elhallgatja, annak megnyitnám újra a recski munkatábort, mert kapa való a kezébe, nem billentyűzet.

Összehasonlításképpen: statisztikailag igazolható az is, hogy aki bal kézzel ír gyerekkorában, az nagyobb eséllyel lesz homoszexuális felnőttkorában, de ez nem jelenti azt, hogy a bal kézzel írás homoszexualitást okoz.

2012. febr. 6. 18:13
 16/19 A kérdező kommentje:
xD bal kézzel írok :D
2012. febr. 8. 14:35
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is, de én meleg is vagyok :) Ha Te nem, az még mindig 50% korreláció! Írjunk róla egy tanulmányt? :)
2012. febr. 8. 17:28
Unatkozol? Gyere játszani!
 18/19 szamo77db ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi baj!
2012. febr. 9. 13:31
 19/19 A kérdező kommentje:
persze
2012. febr. 9. 15:27
1 2
ORGANIC SHOP BIO ARCPEELING

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!