Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon kívánom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

Nincs barátom, de mostanában egyre gyakrabban jön rám az hogy nagyon nagyon szeretnék szexelni. A maszturbálást már unom, ismeretlen fiúval meg nem akarok lefeküdni.

Mit tegyek hogy ne mindig csak ez járjon a fejembe?

Normális válaszokat légyszi.


2012. febr. 6. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre jobb megoldás nincs, mint hogy bepasizol. Nem ismersz senkit, aki szóba jöhetne?
2012. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A bátzám, olyankor, mindig, valami fizikai munkát csinál, fát vág, nálunk, a nagyinál, meg ilyenek, és ahogy látom be vál
2012. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nem vettél normális billentyűzetet?
2012. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Találkozz fiú barátaiddal, akiket kedvelsz, és vesd fel az ötletet barátilag, biztos értékelni fogják. De olyan legyen, aki tényleg barátod, egyébként lehet, hogy mindenkinek elmeséli az ismerősi körödben.
2012. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! Gergő vagyok :P Most már ismersz xD


Egyébként pedig biztosan van egy pár pasi a környezetedben... Hány éves vagy, és hol laksz? :)

2012. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ezzel nem vagy egyedül... én már kb mindent kipróbáltam,aztán a vége 10 nap kórház lett. Szerintem nincs ellenszere. 18L
2012. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szeresd a testem bébi leszek a malacod
2012. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz pasit, akkor keress egy normális srácot "barátság extrákkal" kapcsolatra. Van olyan pasi akivel nem kell lefeküdni, mégis tudtok egymáson segíteni. Nekem pasiként volt ilyen barátnőm és nagyon jó volt, hogy tudtam van valaki, akire számíthatok ha úgy érzem magam mint te most. Arra kell vigyázni, hogy ne valami gyíkarcú pinabubust fogj ki, normális srácot keress. Egyébként hány éves vagy? Tudok még írni részleteket, hogy miként ment ez a gyakorlatban, de az nem ide tartozik, írj privátot ha érdekel.
2012. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, és igazából a tanulásra kéne koncentrálnom, de néha már nagyon nem tudok...
2012. febr. 6. 20:35
 10/12 Dottorre ***** válasza:

Elmész egy szórakozóhelyre, és felszedsz valakit, aki elvisz és kielégíti a dolgaid. Használsz gumit, és nem kell rettegni a betegségektől. Ennyi a javaslatom!

25F

2012. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!