Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rossz lány hogy legyek az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz lány hogy legyek az ágyban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek mi a "rossz"...

Pontosítsd a kérdésedet.

2012. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg te irányítani és legyél aktív, tele indulattal :D
2012. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyél perverz, kezdeményező, kissé domináns.

Akard, hogy a párod le akarja rólad tépni a bugyeszt.

2012. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ugy gondoltam a rossz lány dolgot hogy k.r.ás. Csak nem engedte a szót kiírni ugye bár...
2012. febr. 6. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél szégyellős, és legyél nagyon lelkes. igazából szerintem ennek akkor van értelme, ha te is élvezed. szóval csináld azt, amit élvezel. esetleg kérdezd meg a partnered, hogy mik a fantáziái, mire izgul, és aztán váltsd valóra :)
2012. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Na nekem rossz lány alatt nem a k*rvás lányok jutnak eszembe. Inkább a vad, szenvedélyes lányok. Volt is egy ilyen exem. Előszeretettel engedte bele a karmait a hátamba. Néha olyan volt, mintha macskával aludtam volna, ami egyébként igaz is, mert egy vadmacskával, na persze nem csak alvás volt ott... :D
2012. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sikkasztás, nagyértékű csalás, betöréses lopás..s.tb...
2012. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
te válts pózokat, 69-ezz, engedd hogy ujjazza a fenekedet és a szádba élvezzen..stb ilyenek
2012. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ereszd el magad. Ha valami eszedbe jut, hogy jól esne, ne várj, cselekedj. Irányíts. Legyél a top, minden értelemben. Tudod, mit akar a partnered. Használd ki. Legyél aktív, de egy idő után add meg magad.
2012. febr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!