Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Piros kiütés szerű pontok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piros kiütés szerű pontok vannak a makkomon. Mi ez?

Figyelt kérdés
Ilyen kis piros kiütés szerű pontok vannak a makkomon, és elég sok . Volt már ilyen és akkor elmúlt : ) Azután jött ki amikor a barátnőmmel lefeküdtünk. Mi lehet ez?

2012. márc. 23. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a barátnőd gombás. am mekkorák a pontok ? pattanásnyi vagy tűszúrásnyi ?
2012. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha bnõd szereti a túró rudit ne aggódj miatta
2012. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát van egy nagyobb ami olyan mint a kiütés lenne :/ de amúgy ilyen hát mini pattanás :D
2012. márc. 23. 16:20
 4/13 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a bajod ... ha viszont változik gyors ütembe szal monnyuk nő akkor menyjél el orvoshoz te tudod mennyire baj... nekem is megjelntek iylenek de icipici kis tüszurásnyi nyomok ha nem nézegetem sokáig meg se látom és mostmár abba se vagyok biztos hogy gyerekkorom óta van e vagy nem :D szal ha változik orvos és ennyi
2012. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem elkaptál valami vírust. Mondjuk HPV jó...?


Vigyázz, mert fertőző, és akkor is ha már elmúlt. Na ezért kell jó alaposan megválogatni és kifaggatni a lányokat, még mielőtt összejössz velük.


utóirat: Remélem, hogy nem kaptál el semmi vírust. A többitől meg nem kell félni, azok kiírthatók.

2012. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet nemibetegség :S
2012. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Dottorre ***** válasza:

Jaj ne ijesztgessétek már szerencsétlen embert!


Allergia, vagy gomba.

Allergiás lehetsz pl a mosószerre, vagy öblítőre, vagy a barátnődnek lehet valami hüvelygombája, amit te is elkaphattál. Ezt akár tampontól is el lehet kapni.

2012. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

valoszinuleg gomba. altalaban nalunk is a baratomon jon ki eloszor a tunet, es ra par napra nalam is. ha a baratnodnek is van mar tunete, ezerfele kupot kaphat ra, amitol par nap alatt elmulik. te meg kenegesd cekonyan cansetennel vagy pimafucort kremmel, 3-4 nap es egy sem lesz:)

jobbulast

2012. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
bocsanak, vekonyan.
2012. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
es bocsanat! :D
2012. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!