Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól "ajánlott"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól "ajánlott" az önkielégítés?

Figyelt kérdés
2007. aug. 7. 10:08
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
16%
Nem korhoz kötött és nem is ajánlja senki, de szerintem 17-18 év alatt nem kéne!
2007. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
37%

Már 4-5 éves gyerekek is felfedezik, hogy mi van a lábuk között! És játszanak is vele, csak a prűd, és konzervatív szülők a kezükre csapnak, hogy nem szabad! Ezekből lesznek aztán a gátlásos és kielégítetlen felnőttek. Szerintem az önkilegégítés a szexuális fejlődés fontos része, hiszen inkább tapasztald ki magadon, hogy mi okoz örömet, és így később kevesebb csalódás fog érni!

Ez nem korhoz kötött. Akit csak 17-18 éves kora körül kezd érdekelni a másik nem, azzal valami baj van!

2007. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
31%
A lányoknak miután megjön a menstruáció, mivel biológiailag érettek lesznek, a fiúknál pedig az első éjszakai magömlés után.Ez mindkét nemnél 12-15 éves kor között történhet meg.
2007. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
28%
Aká hiszitek, akár nem:minden csecsemő maszturbál. Tanultuk, és minket is letablózott. és NEM szabad tiltani, mert az ugy egészséges. szóval az önkielégítés NEM KORHOZ KÖTÖTT!!! nincs megszabva, aki akarja csinálja aki nem akarja, az nem csinálja, ijen egyszerű...:D
2007. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
28%

Nem korhoz kötött. Az a gond, ha valaki nem maszturbál a nem i élet megkezdése előtt, mert a maszturbálással sok mindent megtanulsz, és ezekeet tudod hasznosítani a nemi életben. Én azt mondom, hogy aki önmagát ki tudja elégíteni, annak kielégítő lesz a nemi élete is. Ez egyfajta gyakorlás a szexre.

Az első válaszadóval nagyon nem értek egyet. 17,18 évesen kezdjen valaki masztizni?????

És akkor mikor éljen nemi életet, majd 25 évesen?

Szerintem az átlagember 12 évesen kezdi a maszturbálást.

Hajrá!

2007. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
78%

Idézet az egyik válaszból:


"És játszanak is vele, csak a prűd, és konzervatív szülők a kezükre csapnak, hogy nem szabad! Ezekből lesznek aztán a gátlásos és kielégítetlen felnőttek."


Mi lesz azokból akiknek nem prűdek és konzervatívak a szülei és nem csapnak a kezükre? Gátlástalan és kielégült felnőttek lesznek? De jó!

Isten áldjon mindannyiunkat!

2007. aug. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, mikor "érik" be az illető. De ezt úgyis tudni lehet, mert akkortól fogva lehet, amikor a fiú/lány kívánja a másikat. Ajánlott? Hát, én nem ezt a szót használnám, hiszen nem káros az egészségre.
2007. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
Serdülés megkezdésekor KB.12-11-13 éves kortol
2007. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%

Mindenkinek akkortól ajánlott, amikor elkezdi, vagy szükségét érzi. Ez lehet 3 éves korban is, vagy 13 éves korban is, bár valószínű, hogy aki 13 évesen kezdi, annál korábban már elfojtás alá került. Akármilyen kicsi gyerek csinálja, hagyni kell, mert sok jó hatása van: megnyugtat, ellazít, jó érzés.


Az orgazmus meg már 6-7 éves korban is nagy élvezet.

2008. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
én kb 4 évesen kezdtem, persze men tudtam, hogy mi az :]
2009. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!