Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van még valaki akinek ez bejön?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki akinek ez bejön?

Figyelt kérdés
Imádom, ha a csaj sex közben cigizik. Akkor olyan, mintha valami dámát dugnék, vagy nem is tudom....annyira kivánatosan szivja a cigit, hogy arra totál elönt a vadság :)
2012. ápr. 19. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Én dohányzom, ilyet még nem kértek tőlem :D

Nem is tudom mit szólnék, ha a párom ezt kérné. Talán annyiban zavarna, hogy egyik kezem foglalt lenne, így azt nem tudnám használni. De valószínűleg belemennék ha ezt szeretné!

2012. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, ha dohányoznak, bárhol, bármikor.
2012. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen, van még, pl én :D de még nem próbáltuk ki barátnőmmel, de ami késik nem múlik :D
2012. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"Akkor olyan, mintha valami dámát dugnék" ezen besírtam :'D
2012. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az anyázósnak üzenem, hogy takarodj a gép elől, mert már fellőtték a pizsamád. Vagy nem tudsz aludni mert ugat a kutya, aki beszorult a seggedbe?
2012. ápr. 19. 23:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Én dohányzom, de el nem tudnám képzelni, hogy szex közben bármelyikünk rágyújtson. 22/f
2012. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Egy pillanat? Most akkor Magyarországon melyik is van?


Demokrácia, Ergo, vagy szólásszabadság. Az Ergóról már hallottam, de azt így írják: R-Go. jók a Gidák playboyos képei... :)

2012. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

23:47

Most próbálkoztál valami okosat szólni, ami nem jött be.

Elég gyenge volt! Ezt úgy tudnám jellemezni nálad, mint amikor a wc ülsz és már egy órája erőlködsz, de csak egy csipet pottyan ki. Nem is kell tovább ragozzam hogy ez sza-r volt.

2012. ápr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A szabadság nem azt jelenti, hogy ha kedved tartja a buszmegálló közepére szarhatsz. Úgyhogy tényleg takarodj a pitsába dögleni.
2012. ápr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nevetséges amiket írsz
2012. ápr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!