Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csinálni, ha valaki túl szűk? :S

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ujjal jol lehet tágitani és mikor uugy érzitek akkor meg behatolni =) a sok sikosito sem hátrány =)
2009. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy az vagy. Hány éves vagy? Mert ha nem állsz készen a dologra, akkor görcsölsz és valóban nem fog menni(tapasztalatból mondom). Kicsit több infót adhatnál, hogy mióta vagy a pároddal, és hány évesek vagytok?
2009. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16éves vagyok.. és nemrég olvastam itt egy kérdést, és valaki ezt válaszolta, hogy a lány túl szűk, de akkor már nincs mit tenni!! :S és én még szűz vagyok, és lehetséges, hogyha mindketten akarjuk, akkor ezen a nyáron megtörténik.. de ezen most picit elgondolkodtam:S
2009. jún. 21. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Olyan nincs hogy túl szűk, elvégre gondolj csak bele, egyszer ott majd egy babának kell kijönnie :) Ha valaki "túl szűk", azt más néven vaginizmusnak nevezzük, ami azt jelenti, hogy a lány tudat alatt befeszíti a hüvely bemenet illetve hüvelyfal izmait, és ezáltal szinte lehetetlenné teszi a behatolást. Ha még is megtörténik akkor pedig fájdalmas. A fiatal lányoknál nagyon sokszor előfordul (tudom nálam is volt a kezdeteknél), ezért kell megvárni a megfelelő partnert és a megfelelő pillanatot, hogy kellőképpen laza legyél :) Persze ezeket az izmokat tudatosan is lehet formálni, befeszíteni és elernyeszteni, de ezt meg kell tanulni. Hosszú folyamat... Amondó vagyok, ha testileg, lelkileg felkészülsz rá túl nagy baj nem lehet :)
2009. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,ha még nem próbáltátok,akkor még ne aggódj. Ha tényleg akarod majd, akkor menni fog, én is túl szűknek éreztem magam az első előtt, ez elég gyakori dolog. Csak türelem kell és kitartás és sok petting. És ha nem sikerül először,nem kell kibukni,hanem majd máskor fog. Nekem kb. 3. alkalommal sikerült. Ne félj tőle, bízz a párodban és óvatosak legyetek,akkor nem lesz baj!

21/L

2009. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!