Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orál szex = lelki gond. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál szex = lelki gond. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Boldog párkapcsolatban élek már több mint egy éve, nagyon szeretjük egymást, de a szexuális vágyaim nincsennek kielégítve. Én imádom Őt orálisan kényeztetni, de ő még eddig sohase viszonozta. Nekem ez NAGYON HIÁNYZIK! Kiderült, hogy nem azzal van a gond, hogy nem akarja, hanem valami mással, valami lelki dologgal amiről Ő nem akar beszélni. Én vettem el neki a szüzességét, szóval én vagyok neki az első "szexuális" párja. Mit tegyek? Mit tehetek?

Párom 20 éves, nő.

Én 24, férfi.


UI: ja igen, még mielőtt a higéniás dolgokat pedzegetnétek, a nemiszervem tisztább mint egy műtő! Az ilyenekre nagyon odafigyelek!


Köszönöm a válaszaitokat!


2009. jún. 21. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Huhh nálunk is ugyan ez a helyzet!

Én vettem el a szüzességét, én mindig orálisan kényeztetem Őt, Ő pedig sosem viszonozza. Már kértem rá, de nem szeretné. Én meg nem tehetek mást: elfogadom :( Pedig imádom amikor orálisan kényeztetnek.. :(

2009. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szija! huuh hát nem is tudom...szerintem először ki kéne deríteni mi az a lelki gond...volt előtted párja akit kielégített orálisan?
2009. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rajtam kívül még nem volt senki mással, semmien formában szexuális kapcsolata. A lelki problémáját pedig nem mondja el.
2009. jún. 21. 16:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nekem is volt problémám a szoppinccsal, mert láttam a szüleimet és nagyon nagyon undorodtam tőle.

Aztán megbeszéltük, és végül is rávett én meg legyőztem az undoromat, mert nagyon jó dolog örömet szerezni. :)

20/L

2009. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
elöttem iró! Láttad a szüleidet? ez komoly? hogyan? vagy mi? fura... de mesélj.FH
2009. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nála is hasonló lehet a baj. Mint írtam valami miatt nem mondja el. Én már többször is beszéltem vele, de hiába. Erőszakoskodni meg nem akarok, mert látom hogy nagyon rosszul érinti amikor erről kérdezem. Amúgy Te ezt a problémádat hogyan beszélted meg a pároddal?
2009. jún. 21. 16:11
 7/10 anonim válasza:
100%
Nálunk is ugyan ez volt helyzet,de mi is sikeresen megbeszéltük,de ő sem erőltette csak ha én szerettem volna. Többször is felhozta mikor együtt voltunk és beszéltünk róla, hogy nem kell elsőnek mindent csak 1-2 puszit és fokozatosan majd a többit. És megkérdezte hogy ő nem érdemli meg, hogy én is kielégítsem és sikerült legyőzni a félelmemet és megpusziltam neki.18/L
2009. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon szeretjük egymást a barátommal,és nyilván akkor ehhez hozzátartozik hogy meg is tudunk beszélni mindent!Hiszen Te vagy a párja,Te legyél az akinek elmond mindent és ne mondjuk pl: a legjobb osztálytársnője.

Ha nem mondja el nem is bízik benned igazán, sztem ez eg normális kapcsolathoz hozzátartozik ha felmerül valami az a mi kettőnk dolga megbeszélni!

2009. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szeretek puncit nyalni, de ha egy idő után nem kapok semmit, nem is adok... nem mert, hogy mekkora sztárnak tartom magam, de én tuti nem leszek palimadár... ez nálam a kölcsönösségen alapul.... ha én nem kapok semmit minek szorgoskodjak? Milyen lelki gond? Fél, hogy visszaharap? :)) Vagy hogy szájbapisiled? Nem értem... De én a helyedben akkor azt mondanám, hogy anyukám, innentől te sem leszel leápolva....
2009. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20/L vagyok.

Hát nagon szerettem azt a barátomat és elég sok komplexusom volt az előző partnerével kapcsolatban (úgy éreztem nem érek fel odáig szépségben/személyiségben stb.). Lényeg a lényeg: kutakodtam a gépén és volt köztük pár olyan, amin ezzel szórakoztak (nem meztelenül), de azért megfogott, hogy a képen is sugárzik róla, hogy mennyire élvezi. :D

Szóval megbeszéltük, hogy nem, nem is erőltette, de azért érdekelt a dolog, s ez a kép betett nálam, úgyhogy miután láttam az első dolgom volt megmutatni, h ilyet én is tudok... :D

Szerintem tényleg az a lényeg, hogy ne erőltesd mert a frigid láyokat kivéve, sztem minden a lányokat is érdekli ez a dolog. ;) Egyszer majd belemegy magától.

2009. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!