Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol ismerkednek (interneten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek (interneten vagy személyesen) olyan 30-asok akik csak egy alkalmas ismerkedésre, szexre vágynak? Pl:Este egy mozi vagy színház, vacsora szex, természetesen anyagiaktól mentesen.

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyeneket mindenhol találsz! Akár melyik oldalon! pl [link] itt megyék szerint is vannak! és a legtöbb csak sexet akar! amugy lány vagy? FH
2009. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Tartós vagy egyszeri alkalomra. Független vagy/ partnered van? Férfi vagy nő vagy?


Személyesen a szórakozóhelyek bejönnek. Neten van több csevegő és társkereső oldal.


Viszont jó lenne ha legalább a nemedet megírnád, úgy több ötletem lenne.

2009. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
36F.Természetesen ahogy irtam ,csak alkalmi de tartalmas szórakozásra gondolok,nem a disco-ivás-speed-dugás vonalra.
2009. jún. 21. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Második válaszadó vagyok.


próbáld a társkereső oldalakat, pl. lovebox.hu


Légy kitartó és türelmes, sikerülni fog. De azzal is légy tisztában, hogy a nők nagy része nem erre vágyik. Időbe tart, amíg találsz valakit, akinek ez megfelelő.

2009. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!