Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? (Részletek lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Hét elején pettingeltem a barátommal és közben elkezdtem egy kicsit vérezni. (Nem vagyok már szűz és elég sokszor voltam együtt a barátommal.) Azt hittem megjött egy kicsit előbb, de pár óra múlva már semmi nem volt. Ma is hasonlóképpen jártam, de most sokkal véresebb volt a barátom ujja. Mivel pénteken kellett volna megjönni azt hittem, h az, de nem. Megint 1-2 óra múlva már semmi nem volt. Eddig nem történt ilyesmi, pedig mindig ugyan így csinálja. Mi lehet ez? Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 21. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy megsértett belül nem fájt vagy ilyesmi?
2009. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl hevesen ujjaz, akkor megsérülhetsz odabent, kérd meg, hogy csinálja kicsit finomabban! :)
2009. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg elképzelhető, hogy kicsit hosszabb volt a körme, vagy rosszul vágta és felsértett vele. Mivel a hüvelyben sokkal kevesebb érző ideg van, mint máshol, így azt is elképzelhetőnek tartom, hogy nem vetted észre, azonban fura, hogy ez egymás után kétszer előfordult és fájdalommentes volt, de nem kizárt. A másik lehetőség: Szedsz esetleg fogamzásgátló tablettát? Ha most kezdted el szedni, az okozhat közti vérzést, mivel azt írtad, hogy menstruációnak vélted, arra következtettem, hogy a vér menstruációszerű volt. Ha a tabletta első három hónapjában vagy, akkor előfordul, hogy okozhat ciklusközi vérzést, ha azonban régóta szeded és ez most jelentkezett először fordulj minél hamarabb orvoshoz. Ha csak az első 3 hónapban vagy, akkor is javaslok egy nőgyógyászt. Jobb minél előbb tablettát cserélni, ha ez nem válik be. Remélem tudtam segíteni.
2009. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szedek még gyógyszert, de írattam már fel. Most kéne elkezdenem szedni, ha megjönne.
2009. jún. 21. 19:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem fájt egyáltalán. (első válaszolónak)
2009. jún. 21. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg tényleg csak felsértett a párod és nem vetted észre. Ha ez a helyzet, akkor semmi komoly probléma sincsen, meg fog jönni a vérzésed is előbb utóbb :)
2009. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2009. jún. 21. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Ujjazni mindig rövid és tiszta körömmel szabad! Vagy ha hosszabb, akkor csak nagyon óvatosan.
2009. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rövid volt a körme. Ezért is ijedtem meg, hogy mi ez.
2009. jún. 21. 21:19




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!