Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell jól nyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól nyalni?

Figyelt kérdés
Hölgyeim, a kérdés adott; tessék kifejteni hogy ki mit szeret, kinek mi esik a legjobban.
2008. máj. 5. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nyelvvel
2008. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
A legjobb, ha vibrál a nyelved a lány csiklóján jó gyorsan és sokáig :) vagy pedig bedugod a nyelved néha-néha a hüvelyébe amennyire csak tudod.. ez nagyon kellemes érzés ;-)
2008. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy szeretem leginkább, ha látom, érzem, hogy a párom élvezettel csinálja... na, nekem attól már garantált egy orgazmus:)
2008. máj. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha egy érzékeny renault jelet akarnál megtisztítani a nyelveddel:)Illetve sokan szeretjük,ha néha kicsit szívogatod a csiklót.
2008. máj. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Én imádom, ha őrült lassan áll neki a párom. Először csak kerülgeti a környéket, és egyre közelebb halad, de épp hogy csak hozzáér. Aztán nálam a lényeg, hogy ne érjen sokáig ugynaolyan inger, mert az már nem fog ingerelni. TEhát váltogasd a taktikákat. Igen, nagyon jó a csiklón való gyors nyelvmozgás, de jó a lassú is, jó, ha szívod finoman, és jó, ha a hüvelybe dugod a nyelved, és az is jó, ha az egész környéket nyalogatod.

Nekem a tuti 10-mpes orgazmus, ha közben ujjazva is vagyok:-)

2008. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Nyelvel!de ne tul gyorsan mert akkor gyors es rossz lesz lassan lazultan kavarni!:)
2008. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Végre egy igazán jó kérdés. Köszi csajok a válaszokat!
2008. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
hát én imádom ha először a combomat végigcsókolgatja áthalad pont a lényeg felett és néha néha hozzáér az alka lehelgeti majd óvatosan lassan hozzáér.. majd körös körül lassan csókolgatja és a csiklómat nyaldossa. nekem aza a tuti ha először lassú majd nagyon begyorsul, és közbe ujjaz. van olyan hogy olyan érzékny lesz a puncim hogy kb ha csak hozzáér majd meghalok. de nekem ha kicsit nyögdös hozzá azis jó
2008. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

a nyelv mozgás mindig egyforma intenzitás és erő, közben az kezed mutató ujja ki be járhat esetleh simogathatja a külső szeméremejkat. bő nyállal finoman nem erősen és a végén ne változzon az iránya ereje minnel gyorsabb ismétlődéssel ha jól csináltad ehamarosan a nő leszop érte ahogyan kell


Keveházy Gabriella

Nyíregyháza

2010. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, az elmélet oké, akkor már csak gyakorlatba kell átültetni. :D
2010. máj. 11. 15:24




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!