Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az intim szőrzetet h lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intim szőrzetet h lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés
Gyantázáshoz béna vok, boroválni nem merem és egyéb hasonló dolgoktól is félek, elmenni (asszem a kozmetikusok csinálják) mind1 más emberhez nem merek elmenni nagyon szégyenlős vagyok:S. Egyedül a krémes dolgot tudom azt szoktam használni a hónaj/lábnál. Már probálkoztam krémmel de nem mindenhol tudom megcsinálni. Annyira idegesít h van.(olvastam h veszélyes krémmel csinálni de 2szer csináltam nem sok sikerrel és nem lett semmi bajom.)
2008. máj. 6. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadnak akarod,akkor a legegyszerűbb és kényelmesebb a borotva,vagy az epillátor.(No ez utóbbit én nem bírom,és ott lent eléggé fájhat,de van aki csinálja.)A szőrtelenítő krémet én sem ajánlom,mert az tulajdonképpen megmarja a szaruréteget,és ezért jön le a szőr.Igen ám,de a bőr felső rétege is szaru,és ott lent nem olyan vastag a bőr,és lehet kétszer nem voltál baj,de később kiüthet.

Ha hosszantartó símaságot akarsz,akkor jobb ha rászánod magad egy kozmetikusra.Szégyenlős vagy..mit szégyenlsz előtte?Neki is olyan van?mi lesz veled,ha egy nőgyógyászhoz mész?Otthon te magadnak semmi képpen se gyantázd a szeméremrészt,mert ha elrontod,akkor baromi nagy kékfoltjaid lesznek,és úgy fogsz kinézni,mint akit megerőszakoltak.

2008. máj. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! A legtöbben szerintem a borotvára szavaznak. Meg tudod csinálni magadnak, nem fájdalmas, az pedig tévhit, hogy erősebb nő vissza! Hátránya viszont, hogy 2-3 naponta kell csinálni. De szerintem megéri :-)

A krém tényleg ártalmas lehet, én sose használnám, ki tudja, milyen kémiai anyagokat tartalmaz.

2008. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb a gyanta. Nem kell a kozmetikustól félni, ő minden nap ezt csinálja, nem fog rág hülyén nézni. A borotva egyszerű, otthon megoldható, csak éppen elég hamar elkezd visszanőni és ha sokat borotválod,akkor gyorsabban nő, nem durvábban,de gyorsabban. Én pl. ha reggel borotválom tükörsimára, akkor is estére már kicsit érdes. De jól leborotválni csak 2-3 napos szőrt lehet, akkor lesz megint sima, ha csak picit érdes, akkor a bőrt is megsértheti a borotva és akkor csúnya pici sebek lesznek rajta. Szóval szerintem, ha van rá időd/pénzed, akkor menj el gyantáztatni. A krém azon kívül, hogy nem egészséges ott lent, még csak nem is hatásos, mert jóval durvább, vastagabb szálú szőr van ott mint a lábadon, így azt nem is tudja teljesen elátvolítani.
2008. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mered borotválni? Az a legegyszerűbb
2008. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
He' he' he', a szortelenito kremeken felvan tuntetve, hogy nemiszerven nem szabad hasznalni.. Van a veetnek ilyen intim szortelenito izeje. Azt probald ki. Amugy a borotva tenyleg a legjobb. Az szerintm a legfajdalom mentesebb.
2008. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!