Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 21 éves fiú vagyok, és egyálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiú vagyok, és egyáltalán nem, vagy csak nehezen élvezek el szex közben. Maszturbálással pár perc alatt sikerül, tudom szabályozni. Némi utánaolvasás után a neten én ejaculatio tardara gondolok. Mit gondolsz erről? Mit kéne tennem? Kezelhető?

Figyelt kérdés
Régóta maszturbálok, a szüzességemet pedig 19 évesen veszítettem el.Eléggé aggaszt a probléma, mert alapvetően nagy étvágyú vagyok, de amikor odakerülünk, majdnem mindig csak szenvedés, erős koncentráció van. Több partnerem szóvátette már ezt, és nagyon bánt...
2009. aug. 23. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Ez hülye!
2009. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Még rosszabb lenne ha hamar mennél el. Ha már elment a barátnőd szóljon, hagyd abba, és kérd meg hogy kézzel fejezze be, esetleg ha hajlik rá akkor orálisan. Úgy nem lenne jó? :)
2009. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
általában az a vége, igen, hogy orálisan elégítenek ki, ami nem mondom, hogy nem tetszik:), de szeretnék normálisan is elmenni...
2009. aug. 23. 10:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem is ez a problémám van, nekem kutyapózban sikerült eddig, próbáld ki legközelebb úgy. Vagy ha nem megy különböző pózokat, hátha megtalálod a neked megfelelőt. 21/F
2009. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
elég sok pózt végigpróbáltam már, de szerintem az sem megoldás, ha utána csak 1 pózt erőltetek, pláne, ha a partneremnek nem az a kedvence... de azért köszi;)
2009. aug. 23. 11:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
10,47 Igaz, próbáld meg kutyapózban, vagy lovaglóban hátha a barátnőd jobban ráérez a dologra.
2009. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az oráltól könyebben elmész?
2009. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen, könnyebben... bár azért az sem 2 perc... van akinek tetszik, hogy eddig "bírom", de igazából nem visszatartás, hanem nem tudok gyorsan elélvezni, ha egyáltalán megy... pedig nem vagyok ám prűd...
2009. aug. 23. 11:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj miatta, gondold el milyen jó hogy kényelmesen ki tudsz elégíteni egy nőt.
2009. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igen, de sokszor a nő érzi magát kellemetlenül, azt gondolják nem elég jók, hogy nem tudnak kielégíteni...pedig szerintem nem velük van a baj...
2009. aug. 23. 11:20
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!