Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátomnak mindíg feláll....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak mindíg feláll. ez mitől van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
valoszínűleg szeret...:)
2009. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Attól, hogy szereti még nem fog neki felállni. Azért áll fel, mert izgató a tested/öltözeted.
2009. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Konkrétumikat nem írtál,de valószinűleg,mert izgató vagy neki.
2009. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Ez ismerős. :D

Azért ez télleg nem olyan vicces, mert mondjuk egy szalagavatón (nem a mienk, már idősebbek vagyunk) elég kellemetlen, hogy átkarolja a derekam és már látom is, hogy megy ki hűsölni... Vagy egy bankban... :D

Szóval így vicces, meg aranyos, de tényleg elég kellemetlen néha... Szegénykém szabadkozik, meg próbálja visszafogni, de elég ritká sikerül neki. :D

Persze örülök, hogy ezzel engem tüntet ki, mert hát vannak közös barátnőink is, de akkor is... Ciki! XD

2009. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlenül csak azért áll fel neki, mert izgató vagy neki (mondjuk biztos ezért IS), de kb 25 éves korukig a fiúknak gyakran maguktól is feláll:)

de ez majd elmúlik (mármint a spontán erekció) 25 éves kora körül!:)

2009. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, az én pasim is ilyen. akárhogy átölelem már feláll neki, bár az utóbbi időben már javult a helyzet (valószínűleg, mert szexuális téren továbbmentünk) :D de az tényleg nagyon ciki tud lenni, amikor sokan vannak és ő meg álldogál...akkor mindig kicsit elhúzódzkodok, mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni :)

egyébként azért van, mert kíván, szeret, vonzódik hozzád testileg-lelkileg :) 25 éves kor körül múlik el? és utána nem fog felállni?:P XD najó csak vicceltem :)

2009. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
írtam zárójelben, hogy a spontán erekció fog elmúlni...
2009. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
jah bocsi:P 15:57-es, azt hittem már komolyan kérded az utolsót:D az előtted lévő voltam...megint:D
2009. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

27 éves a barátom, de már akkor keményen áll, ha csak a közelembe jön... :D

Konkrétan mire hozzám ér már érzem is... :)

Utcán, bankban...bárhol...néha csak annyit mond, hogy: öhm..állj elém egy kicsit.. :D :D :D

Természetes reakció.

2009. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
tépd le a golyóit és akkor egy idő múlva elmúlik
2009. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!