Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzem mindig ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem mindig ilyen szarul magam? :-S

Figyelt kérdés
Barátommal 3 hete járunk. Pettingeltünk, de a szexxel várunk. Viszont ahányszor megtörténik köztünk a simogatás, meg ez-az, iszonyú rosszúl érzem magam utánna..még soha nem történtek előző barátaimmal ilyesmi (mint pl: megnyalt ott lent, vagy a mellem) nem is tudom milyen érzés...lelkiismeret furdalás talán. De kívánom ,meg közben nagyon jó...de utánna,mikor jövö haza vagy ő megy el elfog egy iszonyú rossz érzés. Hirtelen elkezdek nem bízni benne, úgy érezni siettünk. Csak erre gondolok, hogy most érdekes leszek e még a számára, hogy látott meztelenül? Nem értem :-S de amikor ott vagyunk akkor minden csodás. Miért lehet ez?
2009. aug. 26. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha együtt vagytok, és akarja a pettinget akkor hiddel, csodás lánynak tart =)

És..valószínű azért érzed igy mert siettek..mond meg neki hogy várjatok még, nem csak pettingből áll az élet=) persze..egy kis simogatás, csók meg ilyesmi...de az erogén zónákat /mint nemiszerv..stb./ haggyátok ki mert csak rosszul fogod érezni magad...nem szégyen megbeszélni... :) igy jobban meg is fogjátok érteni egymást a későbbiekben, és a szexuá

lis életetek is simábban fog menni.:D

Sok szerencsét;)

2009. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem te még túl fiatal vagy a szexhez meg még nagyon rövid ideje vagytok együtt mindenhez idő kell és 3 hét alatt nem hiszem hogy 100%os bizalmat fel tudtál állítani a kapcsolatotokban. Én úgy gondolom hogy ez idővel elfog múlni, de nyugi nem kell elsietni a dolgokat, ráértek! Nem?
2009. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ráérünk. De amikor ott vagyunk nem érzem azt, hogy sietünk. Tegnapelött megbeszéltük, hogy lassitunk...de tegnap mégjobbaan egymásnak estünk.. tudom, hogy 3 hét kevés..de nem sokat tudunk találkozni, és amikor tudunk akkor úgy bújunk egymáshoz, ahogy tudunk.
2009. aug. 26. 11:02
 4/9 A kérdező kommentje:
de miért lennék túl fiatal? 18 vagyok.
2009. aug. 26. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:

nem vagy fiatal...

persze..kívánod...csak utána jut eszedbe a 3 hét.. hát.. szerintem ezt magadban kell letisztáznod hogy megbízol-e annyira a párodban hogy csináljátok ... úgy értem hogy tudod hogy nem fog elhagyni meg ilyenek... ha tisztázod magadban hidd el, nem lesz rossz érzésed.. ha igen, várjatok..ez egy idő után el fog múlni.. Gondolom szűz vagy még. :)

Amugy 10:55 voltam

2009. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen szűz vagyok. Hogyan tudnám ezt letisztázni magamban? Ráadásul távkapcsolat..szoval duplán rossz az elválás.
2009. aug. 26. 11:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Aztmondja megoldja. Válalja, hogy feljön hozzám, de..félek, hogy calódni fogok. Mindig is bizalmatlan voltam a fiukkal..
2009. aug. 26. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:

háát..uhh..:S gondolkodj el, hogy tényleg szereted-e ..


hmm..1x nézz mélyen a szemébe és látni fogod hogy mit érez. ha látod hogy szeret, oda van érted megfogsz benne bízni, amig nem bízol meg benne a többi sem fog menni..meglesz a kellemetlen érzés.

kiváncsi lennék a fiú természetére is. milyen kapcsolatai voltak eddig? a hosszú, tartalmas kapcsolatokat szereti, vagy az egy éjszakásakat? ez is befolyásolhat...

még mindig 10:55 voltam

2009. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudnánk privátban beszélgetni?
2009. aug. 26. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!