Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetek úgy terhes hogy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek úgy terhes hogy szűz vagyok de a "nyíláshoz" kerülhetett sperma? (13-án kellett volna megjönnie. Kicsit ideges vagyok mostanság és nem tudom mitől van ez)

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Hány éves vagy?
2009. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát szerintem kizárt, hogy terhes lettél attól. Persze csak ha védekeztetek, ha nem akkor közben beléd is mehetett sperma az élvezés előtt. Sok pasi nem tudja olyan hirtelen kihúzni és bentre is jöhetett kevés, de ugyebár már egy hímivarsejt is elég a megtermékenyítéshez. És én is azt kérdem mennyi idős vagy? Ha még csak nem rég jött meg akkor okozhat késést, hogy még nem állt be rendesen. Csinálj egy tesztet, de biztosabb ha dokihoz mész. Remélem nem vagy terhes!
2009. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok...de még sose jött meg pontosan...nemrég szakítottam a sráccal ki vagyok bukva alig eszem valamit abban reménykedem lelki okok miatt nem jön meg...de nem tette be oda a farkát csak az ajkak között huzkodta csak félek hogy kerülhetett a "nyíláshoz" sperma
2009. aug. 26. 11:25
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi, én vagyok az előző. Változtatok! Ha szűz vagy, tehát nem járt benned még pénisz, akkor kizárt hogy terhes légy. Csak késik valszeg, mert ideges is vagy.
2009. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozd magad rendbe lelkileg, lépj túl rajt, ne hagyd, hogy egy idióta pasi tönkretegyen! Te igenis értékes nő vagy, légy boldog! (én ezt szoktam gondolni, ha ilyen van, szerencsére már rég nem volt) Egyél rendesen és megjön az ne félj! És legközelebb a srác húzzon gumit a biztonság kedvéért! :)
2009. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

bár nem úszóbajnokok a spermák, de ugyebár haladnak elöre... szóval én csinálnék egy tesztet, mindenféleképp megnyugszol, aztán ha baj van irány a nödoki, és eldöntitek mi legyen...

am lelki okokból lehet h késik, az tuti, nekem is volt olyan, és minél jobban várod annál késöbb jön meg annál jobban idegeled magad ami szintén nem tesz jót:S csináld meg azt a tesztet, és a citromos dolgokat kerüld... az is késleltetheti... nállam bevált régen... szóval azokat hanyagold...

remélem tudtam segiteni :)

2009. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a lelki problémák miatt késik...nemhiszem hogy terhes lennél.


Teherbe ejteni egy csajt amúgy se olyan könnyű,sokszor nem kapja be a legyet.(pl:egy jóbarátom és a felesége már hónapok óta védekezés nélkül nyomja mert gyereket akarnak,azt az asszony még mindig nem lett terhes).


Sőt nálam is volt hogy az exbarátnőmmel gumi nélkül nyomtuk azt véletlenül nem húztam ki időben és beleélveztem.....azt nem lett belőle semmi baj,nem esett teherbe.


Szóval szerintem ne aggódj,biztos hogy nem vagy terhes.

2009. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért kell 17 évesen még lefeküdni valakivel? Úgy hogy egy kis idő múlva szakítasz vele...

Ne kapkod el a dolgokat, mert nagyon rosszul jöhetsz ki belőle..

A fiút pedig ez nem érdekli...

Gondolom, még rád se nézett azóta, hogy mi van veled...

2009. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És itt a bizonyíték, lelkileg még nem vagy érett...

Szóval csak nyugodtan...

Beszélj el valakivel a problémával, az segíthet...

És ha lesz egy pasid megint, akkor megfontoltabban cselekedj!

Ne rontsd el az életedet emiatt, a szex várhat magára...

Ha nem volt vérzés, és nem éreztél fájdalmat, mikor hozzányúlt, akkor nem lehet gond a terhesség terén...

ÉS ne fordúlj magadba, mert az nem jó...

2009. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez nem elkapkodott dolog volt mi jegyesek voltunk és azóta is "rámnéz"
2009. aug. 31. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!