Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem baj ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem baj ha a barátom, aki 13 éves rendszeresen maszturbál?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom
2009. aug. 26. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
miért lenne baj? teljesen természetes. én is 13 éves vagyok, és én is rendszeresen... :) :). és valszeg egyre többször fog
2009. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

,,Nagyon aggódom"

Minek aggódsz?Ez egy természetes dolog...

Bár mondjuk a barátod...pasid???ha a pasid akkor en aggódj, hanem segíts neki:D Bár 13 évesen..:D

2009. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? :DD Dehogy baj. Nem hallottál még arról, hogy ez természetes dolog? xD

"Segíts neki" - sztem ne segítsen, még korai lenne :P

Éljen a szexuális felvilágosítás :D

2009. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nyugi kislány :) Ez nagyon is természetes. Ha olyanja van lehet hogy heti 7szer fogja, sőt ha esetleg rájön egy kangörcs mert annyira tetszel neki naponta többször is fogja. De az is lehet hogy csak heti 3szor... Változó, kedv és alkalomfüggő. Ne zavarjon :)


(Ezen a szex sokat segítenE, de ti ahhoz még túl fiatalok vagytok. Szóval marad az hogy nem kell aggódnod :))

2009. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Júj, de baj! Le fog neki rohadni, és mikor lesztek 14 évesek, nem fog tudni megkúrni...szegény te.

Istenem....13 éves szint..no comment.

2009. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
minek? szexet akar kanos
2009. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
én 13 vagyok énis csinálom de vhogy nem élvezem csak néha 4-5mp-ig azt annyi elfárad a kezem xD...nemvol még olyanom hogy éjjel "kijött"
2009. aug. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mit aggódsz ilyenen? ez természetes....ebből is látszik hogy semmit nem tudsz az ilyen dolgokról,mégis csinálod,mert ha nem szexelnétek biztosan nem arról menne a szó 12-13 évesen hogy mennyit maszturbál. 18/L
2009. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csaj :D

Csak egyszer találkoztunk (leesett valamim oszt felvette)az utcán oszt már évek óta barátok vagyunk és bizalmas dolgokat is megosztunk egymással, és egyszer mondta hogy ő csinálja, csak azért kérdeztem :). Amúgy az a 13 éves nem látja fent a piros írást???????

Na mindegy kössz ha még tudtok valamit írjatok.

Amúgy kössz a kiscsaj megnevezést :))))))

2009. szept. 2. 15:03
 10/14 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem nembaj hogy ő 13 éves én meg már felnőtt.

Legalább van aki megvédi :)

Nemigaz???

2009. szept. 2. 15:07
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!