Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek egy szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek egy szeretkezés alatt kb hány orgazmusotok volt már?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagyon sok...ha csak az elején izgat akár a nyelvével van h 3x is elmegyek:)

Összességében olyan 20x lehet:)

2009. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dejólmegy nektek :D
2009. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
20 hmm furcsa :D Nekem egy szeretkezés közben kb 5-6 szokott lenni és azt is alig bírom :D:D ilyenkor majdnem megörülök ettől is :D
2009. aug. 26. 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:
A 20 az kamu, vagy csak nincs tisztába az illető, hogy milyen az, amikor orgazmusa van.Azt hiszed ha már bizsereg a nunid, az orgazmus? :)
2009. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a max az 7 volt a h csikló és hüvelyi egyben, arányt nem tudok mondani! A 20-as pedig hát nem tudom szerintem kamu, én már ennél a 7-nél mondtam a páromnak, hogy jó lesz ha belehuz különben ezt máshogy fejezzük be! Valahogy már olyan túlizgatott voltam vay hogyan fogalmazzam, szóval már nehezen bírtam!
2009. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De szeretnék nő lenni :) Nekem a 2. sem annyira jó már, többet meg csak kínok közt tunék sztem :)
2009. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-7.

végülis csak a megfelelő póz kell és bármennyi lehet.

csak nagyon fárasztó,orgazmuskor,megfeszül az egész testem és mintha megállna az idő.aztán elernyedek és ráfekszem a páromra. ő imádja nézni,meg érzi is,ahogy összeszorul az a kis izom.de tényleg fárasztó :D ha jól tudom kb 300kalória 1 orgazmus :D


17/L

2009. aug. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jah.hoppá mégse :/


itt vannak az adatok :

[link]

(ha valakit érdekel esetleg :)

2009. aug. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eddig 3ig bírtam, több nem megy. :D


18/L

2009. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!