Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menstruációkor is szoktál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruációkor is szoktál szeretkezni a barátoddal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

persze, amikor csak megkívánjuk egymást

mondjuk, ha erős a vérzés, akkor csak a tus alatt, de nagyon jó olyankor is

2009. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
gyenge vérzés esetén
2009. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vaginálisan nem.
2009. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem
2009. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
vaginálisan nem?haha..megy a popsi sex:Dhát lol..ritkán,de csak a menzesz utolsó napján..amikor nagyon minimális már a vérzés..
2009. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

NEM.

olyankor nyitva van a méhszáj és jobban el lehet kapni bacikat fertőzéseket. Ez egy dolog.

A másik hogy olyan gusztustalan hogy véresen ott....na mindegy hagyjuk. Nem hiszem hogy azt a 4 napot vagy gy hetet nem lehet kibírni szex nélkül. én ilyenkor orálisan elégítem ki a páromat és nagyon szereti.

2009. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az utolsónak! Nem tudom ez miért lenne undorító? Jó, abban az esetben, ha nincs szerelem, akkor az, olyannal nem csináltam én sem, ha megvolt. De a páromat imádom és miért ne? Engem nem zavar, őt nem zavarja. A másik meg, hogy én nem bírom ki azt a pár napot sem, mert szeretem őt és kívánom. Minek bírjam ki, ha nem muszáj? Tény, hogy nagyobb a fertőzések veszélye, de sok-sok évvel ezelőtt megalkották az okosok az ú.n. óvszert. Azokban a napokban használjuk. Nincs baci, nem lesz véres neki sem. Sőt, volt, hogy nem volt itthon, hát nem húzott. Na bumm, együtt vagyunk lassan egy éve, egészségesek vagyunk mind a ketten, nem lépünk félre, a higiéniára odafigyelünk. Ergo kicsi a fertőzés veszélye.
2009. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nah jah ez igaz....meg hát ott az óvszer...
2009. aug. 26. 15:25
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

mi max az utolso napokban szoktuk, az elso 3-4 napban semmikepp (nekem 5-7 napon is jon meg legtobbszor de akkor mar alig) habar neha mar annyira kivantam a parom h siman belementem volna, nem erdekel h mit kenunk ossze,stb de teny h ha nem egyedul vagyunk a hazban a furdo kilove es az ugy nem a legjobb ha utana a lepedo/torlkozo csupa ver es valaki eszreveszi. na meg az sem tul izgato ha en/o mar veresek vagyunk (pl.lab,popsi) es utana fel kell oltozni vmibe ami detto ossze lesz kenve mivel puceran nem lehet kimenni a wc-ig. ugyh inkabb kibirjuk es maradunk az oralnal.

konnyu dobalozni h azt a 4 napot miert nem lehet kibirni, de ha mar nem voltatok egyutt, sot, rosszabb esetben nem is lattatok egymast 1-2 hetig megnezem h hogy birjatok. ha egyutt laktok es allandoan egyutt vagytok ugy nem nagy bumm, de ha 2 het utan hazajosz, mind2en be vagytok indulva, kivancsi vagyok h hogy allnatok a dologhoz.

2009. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen!Engem eleinte zavart de annyira kívánom olyankor is hogy mindig megadom magam!:D és ugyanúgy élvezem!sőőőtt.. és mi egy törölközőt szoktunk magunk alá rakni és k*rva nagy dolog szerintem hogy véres lesz...azért van a mosógép nem???engem ennyi nem tartana vissza. De azt azért megnézném hogy hogy lesz véres a lábad...
2009. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!