Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Evidens az hogy ha találkozunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evidens az hogy ha találkozunk a barátommal mindig van szex?

Figyelt kérdés

Valahogy azt érzem már,csak szexre kellek neki...Sose megyünk sehova mindig nála vagy nálunk vagyunk és a forgatókönyv mindig ugyanaz ; beszélgetünk egy-két órát,eszünk majd szex aztán ennyi.

Persze jó vele lenni de alig 3 hónapja vagyunk együtt és 2 hónapja mindig ez a forgatókönyv. Még az elején jártunk sétálni,moziba kajáldába stb...Jó most tél van persze más a helyzet korlátozottabbak a lehetőségek de csinálhatnánk néha mást is a szexen kívül. Kezdem azt érezni már csak erre épül az egész.

Rosszul látom vajon ?

Én 18/L és a barátom 18/F


2013. jan. 17. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
hát igen csak ágyas szagú a szitú!!!
2013. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem normális, én is szeretem, ha van szex minden nap. Pasi rászáről viszont kicsit több odafigyelés kell hogy legyen, hogy ne csak szex legyen, hanem más programok is. :)
2013. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ma 22:03


de milyen pasi az aki még sétálni sem viszi a párját?

2013. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hole Hunter ***** válasza:
Nem evidens...de esélyes. Az együttéléssel ez a dolog lazulhat, mivel a lehetőség akkor már folyamatos.
2013. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk most a télen, hogy nem nagyon tudunk elmenni semerre, hétvégenként max néha beülünk valahova a barátainkkal, de munka mellett a hétköznapokban nehéz megoldani az ilyen szórakoztató programokat, főleg ilyen rossz időben... :)

Nálunk annyi a különbség, hogy én vagyok az aki mindig szexelne,akárhányszor találkozunk :D Kezdek attól félni, hogy azt gondolja, hogy csak kufircra tartom, pedig nem, de egyszerűen nem tudom mi mást tudnánk még csinálni a 4 fal közé bezárva...

2013. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vajon nem vele kellene megvitatnod aggályaidat?


Számomra ez nem evidens dolog, de más számára lehet az. Lehet ő is azt gondolja, hogy ez így szép és jó, főleg ha te nem mutatod semmi jelét ellenzésednek....

2013. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátoddal, hogy unod ezt, nekünk fiúknak ez csak később válik unalmassá :) Járjatok el szórakozni, bulizgatni
2013. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hú most h így elolvastam, rájöttem, hogy nálunk is ugyanez a helyzet...mindig ugyanaz van náluk, mindig vetkőzzek aztán szex...pedig szívesen mennék én is vhova, vmi jo programra vágyom :/ 18/L
2013. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj, lányok, hát nyissátok ki a szátokat! Én is így gondolkodtam még 17 évesen... Hogy miért nem veszi észre. Hát néma gyereknek anyja se... Én élveztem a dolgot, vele volt az első, azóta is együtt vagyunk, aminek 2,5 éve és ugyanúgy gerjedünk egymásra.


Engem eleinte el se vitt sehova - sétáltunk, náluk voltunk meg nálunk és ennyi. Megkérdeztem, tök viccesen, hogy ne vegye sértőnek, hogy te figyu már, szégyellsz engem, hogy nem viszel sehova? :) Aztán csak kiderült, hogy ez neki fel sem tűnt... Mert neki jól esett, hogy mindig sétálunk, kibeszéljük a napunkat, de amúgy meg ki bírja ki a kedvese mellett feküdve, hogy ne érjen hozzá, aztán meg ne legyen valami?


Nekem fel sem merült sosem a kis buksimban, hogy (emiatt) kihasznál(na)... Nálunk mondjuk mindig megvolt a szexen kívül is a fizikai kontaktus - kézen fog, ha kint is vagyunk akkor átölel és magához húz, puszikat ad, itthon átkarol, akkor is, ha csak tévézünk, megsimogat, stb... Ezek a törödés jelei és az, hogy kedvel. Érzed te azt, ha gond van és nem foglalkozik veled, hanem kiadja a parancsot, hogy na vetkőzz... Ebben az esetben nincs is kérdés.


Nyíljatok meg, ne megkukuljatok egyből! :) Szépen meg kell vele értetni, valószínűleg csak így szokta meg vagy épp neki így kényelmes és nem tűnik fel neki... Rá kell kérdezni.


Puszi belétek :D

20/L

2013. jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!