Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ez ellen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ez ellen?

Figyelt kérdés

A barátom akkor is leakar velem feküdni amikor megvan nekem, de én úgy nem akarom.

Lányok ti ilyenkor is belementek,

Fiúk ti is akarjátok amikor a barátnőtöknek megvan hisz azt mondják, hogy a jó katona vérben harcol.


2013. febr. 13. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem erőltetném a dolgot..
2013. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én olyankor nem szexelek, a barátom sem szeretne olyankor, de megoldom a dolgot, hogy neki jó legyen azokon a napokon is. szóval nincs belőle vita, mert egy véleményen vagyunk.
2013. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, nem vele kellene ezt megbeszélni. Én szoktam csinálni és szeretem is. Mindenki más ebben. Hát nem tudom, melyik lány a büdös, de érdekes megnyilvánulás. Maradjunk annyiban nem mindegy mit használ tampont v. betétet. Talán többször kellene tusolni is. Lényeg a menstruáció alatt még kell a szex, mert hiányzik. N
2013. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi csak akkor szoktunk, szeretem a vért. :))
2013. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem kell mindennek csupa vérnek lennie. Egyrészt nem az első napomon szoktuk csinálni, mert akkor tényleg elég sok van, viszont a további napokon ugyanúgy mint máskor. Megfürdesz, kimosod magad, és aztán 1-1,5 óráig semmi nem fog belőled jönni.


És persze az, hogy kinek mikor a legdurvább a vérzése az változó. Nyilván nem aznap kell.(főleg mert általában akkor fáj is az ember hasa úgy meg nem a legjobb)

2013. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!