Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mit találtok szexinek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit találtok szexinek egy csajban? És lányok ti egy pasiban?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy, hogy milyen a párotok kinézete, meg hogy van-e esélyetek találni magatoknak egy olyan lányt vagy fiút, aki a külső elvárásaitoknak megfelelő. Mi az, ami bejön nektek a másikon? Pl: mell, izom, jó alak, dús haj, stb...biztosan értitek mire gondolok. Milyen álmaitok párja, külsőre?
2013. febr. 14. 01:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

ha aranyos, bájos, nagyon kedves és gondoskodó akkor engem már megnyert :D


külsőre mindegy mekkora vagy duci-e kcisit vagy nem csak a csípője legyen széles :P az arca meg ne nézzen ki idősebbnek mint amennyi a csaj

F19

2013. febr. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
Bájos arccal párosuló sportos testalkatot. Ha ilyen egy lány, akkor arra én biztosan beindulok... :)
2013. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

# 61 ez szép és jó, de mi van akkor, ha nem néz ki annyinak, mint amennyi, vis fiatalabbnak? Az zavaró/hátrány lehet?

Bár, Kedvesemnek nem az, hisz úgy szeret, ahogy/amilyen vagyok.:) Főleg az arc, ami megfogja egy nőben.

2013. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!