Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akaraterővel le lehet győzni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akaraterővel le lehet győzni a pedofíliát, és normális szexuális irányultságú emberré válni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pszichológus tud ebben segíteni.
2013. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kovpet ***** válasza:

Nem hinném. Arra viszont hatással vagy, hogy ne bánts senkit. Tehát a vágyaid maradjanak meg vágyaknak.

Szerintem sem ártana egy szakértő segítség ebben.

2013. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mit nevezel pedofíliának???


Mert lehet hogy csak szellemek ellen harcolsz...

2013. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A kislányok látványa is izgalomba hoz. Voltam kifejlet lányokba, nőkbe is szerelmes életem során. Nem lenne problémám a korombeliekkel szex közben. Viszont zavar, hogy egy kislánytól is felizgulok. Nem akarom megerőszakolni őket, de nem esik jól, hogy ez van velem, mert egyébként egy jószívű, rendes embernek tartom magam. Sajnos nem volt túl sok sikerem a nőknél, barátnőm se volt sose, és szexuális kapcsolatom se. 20 éves vagyok, későn kezdtem el kamaszodni.
2013. febr. 16. 10:38
 5/14 anonim ***** válasza:

A pedofília mint betegség az éretlen gyerekek iránt érzett ellenállhatatlan szexuális vágy.


Ha nem ellenállhatatlan csak jelen van az már nem feltétlenül beteges. Sztem kinövöd, főleg ha későn kezdtél érni.

2013. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és ne zavarjon ez a tulajdonságod! Nyilván azért zavar mert a társadalom elítéli. Inkább fogadd el hogy van de ne akard elfojtani; miközben keresd a boldogságot a kordbelieknél.
2013. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyon komoly problema, amivel szembesüls, de teljesen jonak latom a felfogasodat.


Neked segitseg KELL!!! Hogy esetedben mi a celravezetö, azt a pszichologus tudja kideriteni. Lehet akar hypnozis is vagy ilyesmi.


Sajnos nem tehetsz beallitottsagodrol, de nem engedheted, hogy ez urra legyen rajtad! Mindig tartsd szem elött, hogy egy eletre tönkre tenned azt a kislanyt, akihez vagyaidnak engedve közelednel. Es egyetlen ilyen felrelepes a te eletedet is pokolla teheti. A legtöbb rabnak van gyereke es ha ilyesmi miatt csuknak le, akkor az örök, akiknek sok esetben szinten vannak gyermekei, is mas iranyba fognak nezni, miközben peppe vernek. Es ezt nap, mint nap, mig beleörülsz vagy/es megvaltasnak fogod erezni, ha veget vetsz szenvedesednek. Ezt te ugyanannyira nem erdemled meg, mint egy kislany, aki kiszolgaltatott helyzetbe kerül.

2013. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezen nem hinném hogy tudna segíteni akárki is neked!

Mint ahogy azon sem hogy valaki meleg.... vagy hogy a jóval idősebbekhez vonzódik, a vékonyakhoz, a ducibbakhoz.

Vagy hogy valaki az épületekre izgul fel, vagy a használt ruhákra, vagy a fizikai fájdalomra, vagy legyen szó ezeknél is képtelenebb dolgokról, sajnos ezek az embernek a génjeibe vannak benne, és senki sem azért fog a kisgyerekekre izgulni, mert hogy molesztálni akarná őket (mert az megint más) hanem egyszerűen azokra izgul föl, mindenki azt érzi amit ő saját maga érez, például aki nem vonzódik a gyerekekhez persze hogy könnyen beszélnek, hogy "hülye pedofil" Senki ne értsen félre!

Egy pedofil arról valóban igenis tehet, ha kisgyerekeket kezdd el molesztálni! Az valóban büntetendő, de itt abba is gondoljunk bele, hogy ő is sokkal szívesebben lenne olyan mint a többi férfi, hogy a felnőtt nőkhöz vonzódjon!

Aki a kisgyerekek hoznak a tűzbe, annyit tehet hogy békén hagyja őket, és max rájuk maszturbál, ezek a dolgok hogy ki kihez vagy kikhez vonzódik sajnos nem befolyásolható, és hangsúlyozom, a gyerekmolesztálás, vagy bántalmazás maximálisan elítélendő! De sajnos magát a vonzalmat, nem lehet csak úgy megváltoztatni.

2013. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tehát semmi esélyem nincs rá, hogy teljesen olyan legyek, mint egy egészséges férfi, és egyáltalán ne érezzek semmit kislányok iránt. Akaraterővel se lehet ezt helyre rakni? Illetve az se rakna helyre, ha sikerülne egy korombelivel összejönni, és megfelelő szexuális életet kialakítani? Akkor nem múlnának el a gyerekek iránti vágyaim? Nem akarok beteg ember lenni, és emiatt negatív irányba változtatni az életemen. Hanem szeretnék olyan emberré válni, aki nyugodtan lehet, gyerekek közelében is, mert nem okoz neki problémát.
2013. febr. 16. 11:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez egy olyan dolog, hogy én is bebeszélhetném magamnak hogy a 60 éves nőkhöz vonzódom, sőt ki is kezdhetnék egy olyannal, de attól én még akkor is a 20-as 30-as nőkhöz vonzódnék, tehát ez sajnos nem úgy működik, hogy én bebeszélném magamnak, ó hát dehogy is érdekel/ízlik ez a csaj, film, étel stb. tehát az ember max annyit tehet hogy "megálljt" parancsol magának, hogy ez nem helyes és nem szabad! Vannak valóban olyan dolgok, amiken tud az ember maga változtatni, de a nagy részén, hogy milyen tevékenységeket szeressek szabadidőmben, milyen zenéket/ételeket/ruhákat stb. szeressek, mi fogjon meg a legjobban egy csajban, sajnos ezek mind-mind nem olyan dolgok..... amiken csak úgy változtatni lehetne..... az én problémám nem olyan nagy mint a tiéd, de én is nagyon szeretném hogy szeressek olvasni, mert az nagyon jó lenne unalom ellen, közben meg mégsem sokra mennék vele ha a második oldal után azt mondanám, hogy az olvasni utálok..... és millió dolog van amit szívesen szeretnék csinálni, csak mégsem érdekel.... sajnos ez nem úgy működik hogy születésnél maga dönti el az ember, hogy mit szeressen, mit ne, mi érdekelje, és mi nem, legyen szó akármiről...... ez van.
2013. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!